Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AMH hormon eredményt befolyáso...

AMH hormon eredményt befolyásolja a terhesség?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy terhes vagyok,mikor levették a vért, de még korai terhességről van szó.


Pozitiv lett PCOS-re.



2021. aug. 6. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az amh azt mutatja, hogy mennyire vagy termékeny. Mi az, hogy pozitív lett pcos-re?
2021. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pcos re is szűr!
2021. aug. 6. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Az anti muellerian hormon a petefészek pillanatnyi kimerültség állapotát mutatja meg, nem szűr Pcos-re.
2021. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Légyszi nézz már utána mielőtt kommentelsz! Még a leletemen is rajta van hogy PCOS gyanú X érték felett, és eleve ezért küldtek el a tesztre.


Komolyan miért kell vitázni?

2021. aug. 6. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
A PCOS-hoz nem értek. De voltam AMH vizsgálaton. Nagyon alacsony lett. Azt mondta a doki, hogy korai petefészek kimerülésem van.
2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Hát nekem max túl működik, de fogalmam sincs hogy terhesen egyáltalán érvényes e a vizsgálat

2021. aug. 6. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, bocs, de nem értem, mi is a kérdés. A magas amh jelezhet pcos-t, ami nehezíti a teherbeesést. Te terhes vagy. Akkor nem teljesen mindegy?
2021. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert a pcos nem csak ezzel jár, hanem többnyire IR-el és más gondokkal.
2021. aug. 6. 21:53
 9/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk szerintem ha van is, nem vészes,csak jó lenne tudni, de mimdegy majd megkérdezem a dokim ha megyek.
2021. aug. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!