Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha fáj a pocim?...

Normális ha fáj a pocim? Mintha mensi közelegne. Ez mikor múlik el? Mikor érdemes felkeresnem az orvost?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss,4 hetes babóca van a pocimban. Mára nem vártam. Nem is jött. Este meg ma reggel halvány, de jól látható Gabrielt produkáltam!
2008. dec. 9. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szio!Eloszor is gratula a babucihoz!

Ne aggodj teljesen normalis,hogy faj a pocid,mert nyulnak a mehszalagok es nol a mehed.Ez meg el fog tartani par hetig amig ilyen intenziv lesz de kb. a 10 het korul csokkenni fog.Boldog babavarast!:)


13 hetes kismami

2008. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is ilyen volt majdnem az elso ket honap, mintha egybol meg akarna jonni, Aztan elmult. En a 7. heten voltam eloszor, meg uh n is. Akkor mar latszott a sziv:)Szerintem mehetsz elobb is :)
2008. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Már az elején kezd noni a méh, ill. hozzá van szokva a ciklushoz, ezért is produkálhatja még egy darabig a tuneteket. Az orvosom is megerosítette. Én vagy 4-5hónapig éreztem hasonlot kb olyan idoben, amikor rendesen meg kellett volna jonnie.
2008. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! megnyugtattatok! :)

Nektek is gratula a Babucihoz! :)

2008. dec. 10. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!