Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes felkeresnem az orvosom...

Érdemes felkeresnem az orvosom, hogy írjon fel nekem Utrogestant?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok,erősen túlsúlyos,sajnos a lábaim is eresek.Már van egy gyermekem.Sajnos tavaly nyáron volt egy vetélésem,ezért nagyon félek,nem szeretném megint elveszteni a picimet!
2011. ápr. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már vetélésem, de azóta született egy babám, nem kaptam gyógyszert, csak E-vitamint kellett szednem. Megint terhes vagyok (8hetes), de most sem adott semmit az orvos, csak sűrűbben kell mennem hozzá.Itt sokan írják, hogy kapnak Utrogestant, a tesóm is kapott, de Ő azért mert vérzett is. Szerintem, ha nem vérzel, nem kell.
2011. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

E-vitamint, folsavat szedsz?

Kérdezz rá az orvosodtól az Utrogestan-ra, az a biztos!

Gratulálok a babóhoz!:)

2011. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En egy veteles utan azonnal felirattam a dokival az utrogestant, napi 2x1-et, megelozesnek, amit jol tettem, ugyanis meg emellett is verezgettem 6 hetesen, de szerencsere nem lett baj belole, de en biztonsagban ereztem magam az utrogestannal, a dokim meg azt mondta bajt nem okozhat!

Ha aggodsz, szerintem irasd fel, ha masnem hogy megnyugodj!!

Boldog babavarast!

25 hetes kismami

2011. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fel fogom keresni az orvosom.

2011. ápr. 6. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

utolso vagyok, hogy vagy?Minden rendben?

2011. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm kérdésed,jól vagyok:)

Felkerestem az orvosom és Ő azt mondta,hogy ha nincs baj,akkor még a feleségének és a lányának sem írna fel semmit.Kicsit csalódtam,de bízok az orvosomban.Elevitet szedek,és mellé napi 1szem Folsavat.

Te jól viseled a terhességet?Első baba?Kisfiú,v kislány?

2011. ápr. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!