Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejött a baba nemét illetően...

Bejött a baba nemét illetően a kínai fogantatásnaptár?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Fiunknál bejött, lányunknál nem
2021. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem eszerint terveztük a babánkat, de utólag kiváncsiságból megnéztem és bejött, tényleg kisfiú. de sok hitelt nem adok neki :D
2021. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Mikor kiderült a gyerekek neme, akkor kíváncsiságból megnéztem. A fiamnál és a lányomnál is bejött. De nem hiszek benne. Véletlen volt.
2021. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Azért a válaszolók is kicsit olvassanak utána, hiszen nem időzónákra és napokra osztja, hanem az anya életkorára és hónapokra 😅 jesszusom oltani akartok és nem megy mert még nagyobb idiótasággal választok mint amilyen némelyik kérdés.

Kíváncsiságból anno megnéztem és nálunk bejött. És az ismerőseimnél is.

2021. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sokaknak igen
2021. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt egy missed AB-m, akkor is megnéztem, kislányt mondott. Akkor nem derült ki hogy mi lett volna, de a 2. Terhességemkor is megnéztem, kisfiú lett volna a naptár szerint. Lányom lett, szóval… ☺️🤷‍♀️
2021. aug. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!