Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegem 5. heteben fel...

Terhessegem 5. heteben fel napig halvany rozsdabarna folyasom volt. Ez nagy bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,mikor volt az? Hány hetes vagy most? Szóltál a nőgyógyásznak..?
2021. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok, a nogyogyasznak szoltam de nem irt fel semmit
2021. aug. 10. 09:58
 3/10 A kérdező kommentje:
tegnap volt ez a folyas
2021. aug. 10. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha továbbra is lesz folyásod,görcsölsz én bemennék sürgősségire.

Az a vetélés jele többnyire,ha valaki vérzik vagy barnázik.Persze nem egy kis mennyiségben,azért mondtam,hogy ha továbbra is marad..

2021. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kis mennyiségben van es nem gorcsolok. Tegnap nagyon sokat sétáltam, tűző napon, 20km. Lehet ezert is barnazgatok mert vannak cisztaim. Mikor nem voltam terhes akkor is volt ilyen mikor sokat sétáltam. Talan egy ciszta kifakadhatott?
2021. aug. 10. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet mióma miatt is vagy méhszájseb.
2021. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyunk jósok, nem látunk beléd...

Lehet a ciszta miatt, lehet a séta miatt elpattant egy hajszálér, lehet vetélés... nem tudjuk.

Én mindenesetre még ma bemennék megnézetni...

2021. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Én is barnáztam a kb 5. hétben, 1-2 napig, de semmi egyéb nem volt.

Beszéltem az orvossal, behívott, de nem írt fel semmit, mondván fiatal vagyok, illetve ha ' ez a baba meg akar halni, akkor meg fog '. Elmentem egy másik orvoshoz, aki talált egy vérömlenyt, írt fel nekem progreszteront illetve egyéb gyógyszereket, most 10 hetes múltam és minden a legnagyobb rendben eddig :)

Nem azért írtam ezt le, mert 100%, hogy nálad is 'gond' van, egész egyszerűen csak egy tapasztalat, hogy hasonló panasszal az egyik orvos 'elhajtott', míg a másik próbált segíteni. A megérzéseimre hallgattam, ezért mentem tovább.:)

Kívánok minden jót! :)

2021. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 20210513 ***** válasza:
65%

Orvosnak mindenképpen látni kell! Nekem is azt mondta az orvos hogy csak vizsgálattal lehet bármit megállapítani.

Én a 6. héten kezdtem barnázni. Voltam a nőgyógyásznál, aki felírt 3*1 progrszteront.

El is múlt. Utána a 7.héten újra elkezdtem barnázni, majd vér is jött pár csepp. Bementem a sürgősségire, ahol már persze nem látták a vérzés eredetét. Írt fel rutascorbint és sok pihenés, utána megszűnt teljesen a panasz.

2021. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem fertőzés miatt volt ilyen. Kaptam rá kúpot, nem jött elő többet.
2021. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!