Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Ma volt egy...

30 hetes vagyok. Ma volt egy csepp tényleg minimális rozsdabarna folyásom. Normális ez ilyen idősen? Tegnap elég sokat takaritottam, lehet attól? Vagy attól, hogy este nehezen tudtam vécézni és erőlködtem? A méhszájam teljesen zárt. Aggódom.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs okod félni figyeld a babád mozgását és ha minden oké akkor minden oké!!!!!!!
2009. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat mozgok,takarítok velem is előfordul.Én 20 hetes vagyok.Nekem olyan narancssárgás-barnás szokott lenni és nagyon kevés.Olyankor visszaveszek a lendületből és sokat pihenek,akkor elmúlik.
2009. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

megnyugodtam.

:)

2009. jan. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!