Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet megbízni a...

Mennyire lehet megbízni a saját naptárban ? Múlt héten pénteken volt az ovuláciom (a naptár szerint )de csütörtökön voltunk együtt a párommal , mennyi rá az esély hogy sikerült a baba ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

1. Milyen saját naptá?! Ha az amikor megadod a 2 mensit, ő meg belövi az alapján, akkor kb nemnagyon 😅

Nem mindenki robot, hogy napra pontosan ovuláljon, ez csak egy átlag.

2. Ha a legeslegalkalmasabb oillanatban vagytok együtt, akkor is olyan 15-20% az esélye, nem több...


Majd ha késik, akkor kiderül...

2021. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem naptár szerint 12 nap körül van az ovuláció, ezzel ellentétben amikor teszttel követtem a termékeny napokat, volt hogy 10.napon, de volt hogy a 14.napon volt. A ciklusom hossza 26 nap körül volt.

Ergo, nem szabad a naptárt nézni, mert az nem követi a szervezeted.

2021. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én naptár szerint néztem mert az ovulációs teszt sose volt pozitív. A 4.hónapban összejött, igazából 2 naponta voltunk együtt úgyhogy csak sikerült eltalálni a megfelelő napot
2021. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

A telefonos applikációk csak egy algoritmus alapján számolnak, de a szervezet nem óramű, így teljesen máskor is ovulálhatsz, mint amit a naptárad ír.

Vegyél lh tesztet (én a tesztfutárról rendeltem 10-es érzékeny Purbay tesztet), a ciklusod 10-11. napjától kezdd el csinálni. Ha innen rendelsz, mint én, akkor küldenek is hozzá útmutatót.

Én csináltam egy próbahónapot, amikor csak teszteltem, de nem volt "babaprojekt", következő hónapban már rajta voltunk.

Tudni kell, hogy a mi nemi életünk nem olyan, mint a nyulaké, van, hogy heti 1, kétheti 1, háromheti kettő, de gyakrabb is és ritkább is előfordul.

Na most ezzel az aktivitással és a változó ciklusommal(33-40 nap) sokára sikerült volna, de lh teszteléssel a 18.-19. ciklusnapokon pozitív volt a tesztem, a 19.-en együtt is tudtunk lenni, rá 11 nappal pozitívat teszteltem(voltak már enyhe tüneteim).

Azóta 14 hetes vagyok :)

2021. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naptár sokaknak fölöslege nézni, mert nem mensihez van kitalálva.
2021. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!