Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor mondták először...

Nektek mikor mondták először meg a baba nemét? Bevált az első tipp? Van itt olyan kismami akinek végig lányt mondtak pl, és mégis fia lett. Mennyire lehet megbízni szerintetek az UH gépekben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héten a 2. genetikai ultrahangon mutatta, hogy kisfiú, úgy, hogy én is kivettem a képből, hogy fiú:) Istenhegyi géndiagnosztikai klinikán az ország egyik legjobb ultrahangos orvosa nézte meg. A jó orvos jó felbontású géppel biztosan látja:)
2012. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

19 héten. 4D uh volt és tényleg lányunk lett.


Egy ismerősömnek a doki meg is mutatta a "fütyit", végig állította, hogy fiuk lesz mégis lányuk született. Valószínűleg a köldökzsinórt látta :)

2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem 12. hetében már mondta a szonográfus, hogy 95 %, hogy fiú lesz. és bejött.
2012. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 15.héten 4D-n mondta a szonográfus,hogy kisfiú,még mutogatta is a "kukit" aztán meglepetésként ért a 18.heti genetikai uh-n,hogy kislány. Utána a 23.héten 4D-n ismét kislány,a 32.heti uh-n megint kislány :) A Bajcsyban elég jó az uh gép,és ezer százalékra állítják,hogy kislány,így én el is hiszem,én is annak érzem :)

35hkm

2012. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A 12. héten mondták 99%-ra h fiú. Így is lett.
2012. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

20 hetes 4d-n kislánynak mondták,bár mi semmit nem láttunk.

28+3 hetesen 4d-n ismét kislányt mondtak,ekkor már láttuk a kis szilváját...:)

Tegnap voltunk 30 hetes uh-on,azért megkérdeztem hátha,de nem ott is kislánynak mondták.

Mind a 3 alkalommal 3 különböző orvos mondta ezt.

Szerintem már nem változtat nemet a picurka...:)

30hkm

2012. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mind a két picur a 20hetes Uhn mutatta meg magát. A fiam is és a csaj is beterpesztett. Első kép, két baromi nagy golyszli, mellé se lehetett nézni, a csajnál meg az tűnt fel, hogy ott nincs semmi:)
2012. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

13. héten kisfiú

19. héten nem mutatta magát

20. hét kislány- és az is maradt, ezt a kromoszómavizsgálat (AMNIO) csak megerősítette


29 hkm

2012. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13 hetesen fiút mondtak.Nekem az maradt.
2012. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekünk a 18.heti Uh-on mondták 100%-ra, hogy lány, egyértelműen megmutatta magát.

Aztán 24 hetesen 4D-n megerősítették, képet is kaptunk a nunijáról.

Szerintem a 4D a biztosabb, ott ritkán tévednek.

A fiút általában pontosabban ki tudják lóni, a lánynál gyakrabban tévednek, de szerintem csak akkor, ha nem mutatja egyértelműen, hogy mi van a lába között, egyébként a hozzáértők látják.

Persze egy idő után már te is láthatod.

Boldog babavárást!

2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!