Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem, hogy teherbe estem?

Érezhetem, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik.

Egy ideje nem védekezünk. Tegnap este is együtt voltunk, és ma reggel valahogy olyan másképp ébredtem, mintha már 2en lennénk.

Érzett már valaki hasonlót?


2008. dec. 10. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. És igazam volt!:-)Az eredmény a másik szobában játszik és négyhónapos.:-)
2008. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok érdekelt a témában, de többször hallottam hogy valaki így megérezte :))) ilyen lehetséges, de esetleg ha mégsem ez lenne akkor se keseredj el. Fogd fel úgy mint egy próbát, belekóstolhattál egy pillanatra az érzésbe :)) Olyan ezt mint valami látomás, később úgyis bekövetkezik, ha most nem is. Azért sok sikert :)
2008. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanakkor írtuk a választ :D
2008. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg egyszerre írtunk!:-)

Amúgy én meg is álmodtam aznap éjjel, amikor fogant. Dilisnek néztek miatta, de amikor visszaszámoltam a születése időpontjától, akkor valószínűleg pontosan arra a napra esett a fogantatása, amikor álmodtam. Elég össze-vissza a ciklusom, így abból nem nagyon lehetett kiszámolni.:-)

2008. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nálunk elsőre összejött és volt egy olyan érzésem hogy amilyen mázlis vagyok, tuti összejött. De nem is magára a terhességre gondoltunk akció közben, hanem csak úgy spontán, védekezés nélkül, persze előtte dumáltunk arról ,hogy szeretnénk. De nem volt rágörcsölés. Igazam is lett, mikor újra szexeltünk, akkor már terhes voltam, mert előtte pár órával teszteltem és be is jelentettem az örömhírt (mensi előtt 3 nappal).
2008. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hangzik hülyén, amit éreztél. Én is megéreztem, nagyon nyugodt lettem, teljes lelki békével jártam-keltem napokig. De azért kivártam, hogy késsen egy hetet a menzeszem, és csak aztán teszteltem :) Jelenleg 14 hetes "anyuka" vagyok :) Sok sikert Neked, ha gondolod, írd meg, hogy bejött-e a megérzésed!
2008. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!