Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha ennyire fáj a...

Normális ha ennyire fáj a puffadás?

Figyelt kérdés
5 napja teszteltem pozitívat, már tegnap fura érzés volt a hasamban mára meg déltől úgy fáj és görcsöl mintha hasmenésem lenne, de az nincs, se hányás ezért nem gondolok ételmérgezésre. Ma reggelire pogácsát ettem és délben egy kis pizzát, azóta semmit. Kb akkora a hasam mintha 4-5 hónapos lennék és be se tudom húzni. Szelek nem nagyon jönnek csak néha kis büfi de még megmozdulni is fáj a hasamtól, már olyan hogy sírni tudnék a fájdalomtól. Ez normális egy ideig vagy mással is előfordult? Segített rá valami? Köszönöm ha válaszoltok.
2021. aug. 11. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
orvosnál voltál? puffadás minden normális.vizsgáltasd ki magad
2021. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez egyáltalán nem normális. Kétszer voltam várandós. Elsővel szorulassal, gázokkal küzdöttem. Másodikkal meg hasmenéssel.

Egyiknél sem volt ilyen tunetem. Szerintem kinél hamarabb nezesd meg magad. Elég érdekesnek hangzik. (De lehet csak én nem találkoztam ilyenről és “normális” ).

2021. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.
2021. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló, azt olvastam mindenhol, hogy a 12. hét után enyhül, így addig akartam kibírni. Ez nagyjából össze is jött, még most is puffadok néha, de már nem olyan, hogy sírni tudnék, ha hozzáérek a hasamhoz. Orvosnak említsd meg mindenképp.


(15 hkm)

2021. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!