Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem, hogy csak túlaggódom, de lehet baj abból, ha gumikesztyű nélkül takarítottam ki a mosdót és a kádat? 11 + 1 vagyok és édesanyámnak segítettem takarítani, de nála nincs gumikesztyű :( A genetikaiig nem akarom elmondani neki. Cillit Banget használtam, ami szerintem elég erős. Légyszi mondjátok, hogy ennyitől nem lehet baja a babámnak

2021. aug. 14. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Mégis mi baja lett volna?!

Megittad? Feldugtad? Nem. Akkor?!


2.babamat várom, 32hetes vagyok. Ma sosavaztam ki nem először a fürdőt. Senkinek semmi bántódása...


Azert mert terhes vagy, az agyad nem kell elhagyni...

2021. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolom hogy ettől baja lenne.

Egyes! Ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. A lekezelő hangnemet tartogatsd máskorra, ez egy tök normális kérdés volt.

2021. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ettől nem lesz baja. 😊

Én előtte is kesztyűben, maszkban takarítottam, ezt most is tartom, de én inkább azért, mert én nem bírom a vegyszereket.


Első, remélem a gyerekeddel (hamarosan gyerekeiddel) is így beszélsz, ha feltesznek egy ártatlan kérdést… :)

2021. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Nemhiszem, bár bőrön keresztül is tud felszívódni vegyi anyag, de rövid idő alatt minimális. A méhlepény alapból megszűri a vért persze nem 100%os :) Mindenestre kerülni kell alapjáraton is a tisztitószerekkel a közvetlen érintkezést. Vigyázzatok magatokra ^^
2021. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! Örülök, hogy egészséges vagy és a babáid is azok. Ha nem tetszik egy kérdés, nem kötelező válaszolni rá, egyébként. 1 évet vártunk a kis csodánkra, első babám lesz, kérlek nézd el nekem, hogy mindentől is félek.


Többiek! Nagyon köszönöm a válaszokat, nyilván nem kicsit túlaggódom a dolgot :D Többet nyilván nem fog előfordulni, csak olyan sokszor olvastam már, hogy a kismamák vigyázzanak a tisztítószerekkel, most hirtelen mégis kiment a fejemből, mikor elkezdtem csinálni. Kicsit bűntudatom is van miatta, de majd lenyugszom :D

2021. aug. 14. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Oké hogy az 1-es stílusa olyan amilyen, de azért eszméletlen kérdések kerülnek elő nap mint nap. Mégis mi baja lenne?

Cillit bang ugyan már… ennyi erővel ne takaríts, míg meg nem születik vagy fogadj fel házvezetőt, ki se lépj a házból mert kipufogó gázok is károsak pl. Enni is nyilván mindent a saját kertből eszel, húsnak az állatot otthon nevelitek, saját magatok által termelt takarmánnyal, mosóport, folyadékot, öblítőt se használsz. Félkész étvágy gyorsétel, üdítő szintén no go. Szintetikus vitaminok szintén!

2021. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!