Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+3 hetes vagyok. A progeszter...

8+3 hetes vagyok. A progeszteronom szerintem alacsony. 77,59nmol Lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

Most voltam eloszor vervetelen nem verzek es nem barnazok csak ugy ereztem megkene nezetnem. Nem annyira biztato a ref allomany 35-286nmol es nekem ahhoz kepest h 9.hetben vagyok csak 77,59nmol.

Remelem a babam jol van es ha ez alacsony akkor a progeszteron segit. Szerintetek ez az ertek nagyon rossz?


2021. jún. 29. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem alacsony. Rosszul érezted, hogy meg kellene nézetned. Már csak azért is, mert nem értesz hozzá. Az is ott van, hogy mennyi a normális. Még ha a 35 közelében lenne azt mondanám jogos az aggodalmad... Ha alacsony a progeszteron annak azért jelei is szoktak lenni. Mivel ez egy normál érték, meg amúgy sem derül ki belőle, hogy hogy van a babád.
2021. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom

Kicsit megnyugodtam.

Eloszor en is jonak gondoltam de aztan utana neztem hogy valakinek 5 hetesen volt 50 koruli es nagyon alacsonynak mondtak es kapott is potlast. Irtam a dokimnak is csak meg nem valaszolt.

2021. jún. 29. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem is 50 és 60 között lett mérve. Senki nem akart rá progeszteront adni. Nyugi.
2021. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt orommel hallom. :)
2021. jún. 30. 12:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam ma Uhn. Minden rendben a babaval szepen fejlodik. A dokim is aztmondta jo az eredmenyem es h felesleges volt elmennem. :D
2021. júl. 1. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Legalább nem unatkoztál :D

Terhesen az első és legfontosabb szabály: ne olvasgass kismamás fórumokon/csoportokban. Ja és a második pedig, hogy ne csináltass laborokat saját szakálladra, ha lövésed sincs mit kell nézni 🙃

Jó egészséget és további kellemes babavárást kívánok. Remélem a továbbiakban is minden szépen alakul majd. A következő a 12 hetes UH? Megvan már az időpont? :)

2021. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem meg megyek 2 het mulva is mert sajnos nem a dokim lesz velem a 12. Heti genetikain mert pont szabadsagon lesz igy elmegyek hozza elotte es ra 2 hetre lesz a genetikai 29.en :)
2021. júl. 2. 17:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Ket hetente jarok ebbe az elso trimeszterbe mert ugyebar felek! :/ :D
2021. júl. 2. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Első trimeszterben én is sűrűbben voltam. Először nem volt embrió, csak másodszorra. Aztán mivel kisebb volt a számított koránál, az Istenhegyin kértek egy új mérést a 12 hetes foglalás megerősítéséhez. Ez után a mérés után elmentem magánba, mert akartam, hogy a párom is bejöhessen velem és hallja ő is a szívhangot. Ez volt a 10. hét (igazából, nem a számított.) 1 héttel később beparáztam, mert elmúltak a terhességi tüneteim, ezért UH. Majd ugyanezen a héten 2 nappal később elkezdtem vérezni, úgyhogy irány az ügyelet, UH. Rá két hétre volt a 12 hetes UH. Össze sem számolom, hogy hányszor lett lecsekkolva csóri baba az első trimeszterben :D Nagyon gáz. Szerencsére a genetikai óta nem parázok mindenen. Szinte már a vérzésen, barnázáson sem akadok ki. (Időnként elpattan egy hajszálér.)


Szóval mondanám, hogy csak nyugalom, de nem lenne hiteles :D

2021. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem a dokim mondta hogy o a 3. Gyereket ket naponta nezte annyira izgult ugyhogy ahhoz kepest ez semmi! 😆

Igen nekem is elmultak a tuneteim a 7.hetre csak a faradtsag maradt meg de az nagyon :)

2021. júl. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!