Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi sérülès esetén is...

Hüvelyi sérülès esetén is szigorúan feküdni kell?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik a progeszteron kúptól felmaródott a hüvelyem. Doki azt mondta sok pihenés, de mozgás kell, papíromra meg az van írva Ágynyugalom. Hát nem mindegy. Kb minden másnap jön egy nagyobb adag vér, de állítólag nemsokára elmúlik. 13+3 hetes vagyok egyébként

2021. aug. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvost? Rajta kívül más nem tudhatja most ő mire is gondolt pontosan.
2021. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
dokidtol kérdezd meg,vizsgáljon meg
2021. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az ügyeletes orvos volt, és az ügyelet nem veszi fel a telefont, nem is tudom miért kell nekik. A saját orvosom csak azt mondta sok pihenés.
2021. aug. 16. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ne emelkedjen meg a vérnyomásod drasztikusan, tehát ne most edz a maratonra. Mozogni, hétköznapi tevékenységeket simán lehet csinálni mellette.
2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor a saját orvosodnak higyj. Vagy tégy úgy ahogy te jónak érzed. Ha megteheted hogy feküdj mert nincs másik gyerek, el tudsz menni táppénzre akkor feküdj.


Ügyelet meg azért nem veszi fel valószínűleg mert le vannak terhelve. Vagy vizsgálnak vagy telefonálnak.

2021. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első gyerek és már inszem óta táppénzen vagyok. Dokival, mint írtam is, beszéltem. Sok pihenés. Szóval szeretnék mindent megtenni, ezért kérdezem, olyantol aki mondjuk már volt hasonló cipőben.
2021. aug. 16. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj akkor sokat, amikor tudsz. A dokid nem véletlenül mondta.
2021. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy más kit csinált és mi vált be az nem feltétlenül kötelező vagy hasznos neked is.
2021. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, de tanulhatunk belőle. Ezért hallgatjuk meg egymást általában....
2021. aug. 16. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ebből sok tanulnivaló nincs de ahogy érzed. 👍😊
2021. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!