Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesként mennyire...

11 hetes terhesként mennyire értékelik a munkába állást?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkahelyem, de dolgozni szeretnék. Ha beállok valahová, és aztán 1-2 hónap múlva elmondom a dolgot, az nagyon csúnya dolognak számít? Szóval, van értelme, vagy csak sok bántásnak teszem ki magam ezzel?

2021. aug. 19. 13:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem ez csúnya dolog lenne
2021. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Akkor mit kellene tennem? Elmondani az állásinterjún? Egyébként kétszarvú méhem van, és emiatt veszélyeztetett terhes vagyok.
2021. aug. 19. 13:45
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére csak akkor tudod így átb_szni őket, ha nagyon hülyék. Ha most fel is vesznek bőven látszani fog, hogy terhes vagy, mire lejár a próbaidő, szóval simán kipenderítenek.
2021. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Ja veszélyeztetett vagy, miért akarsz dolgozni? Kell a pénz?
2021. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor meg ha veszélyeztetett is vagy akkor miért gondolkozol munkán? Akkor meg végképp szemétség lenne, plusz 3 hónapon belül (azaz általában a próbaidő) bármikor kirughatnak, nem vagy előrébb..
2021. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Tehát felvetetni magad és egy percet sem dolgozni? Tuti tárt karokkal fogadnak majd... Szerinted?
2021. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztetett vagy akkor hamarosan tp. Tp-n viszont csak annyit lehetsz, amennyit az adott helyen eltöltöttél. Felejtős.
2021. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a pénz miatt. Egyébként nem értem, max én leszek itt az áldozat, amikor kirúgnak, ti meg mintha a munkaadót sajnálnátok már előre, hogy én hogy megszivatom szegényt. Szerintem én rosszabbul járok.
2021. aug. 19. 13:57
 9/36 A kérdező kommentje:
6-os, dehogynem akarok dolgozni! Az 1-2 hónap múlva arra vonatkozik, amikor elmondom a terhesség tényét, nem pedig arra, hogy lelépek rögtön táppénzre.
2021. aug. 19. 13:58
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

#8: A te rosszabbul járásodat csak magadnak köszönheted. Ellenben a munkáltatóval szándékosan csesznél ki. Nem mindegy.

Tudjuk, hogy van egy szint ami alatt a munkáltató csak egy lelketlen, végtelen forrással rendelkező semmi. De ha így van, akkor elvárásokat sem kellene támasztani vele szemben.

2021. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!