Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a harmadik trimeszterben...

Most a harmadik trimeszterben annyira kívánom a szexet napi 2-3 de alig bírok elmenni. Másnál is van volt így?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a 3. trimeszterben volt ilyen, a vége felé.
2021. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is brutális volt a libidóm végig, az összes terhességemnél, mellé sorozatos orgazmusokat produkáltam. 😅 Majd beledöglöttem utána a 6 hetekbe. 🤣
2021. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó nektek. Nekem egyáltalán nem volt libidóm a terhesség alatt, pedig azt olvastam mindenhol, hogy terhesen sokkal jobb lesz meg mindig kívánni fogom. 🤷
2021. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nekem meg annyira könnyen jöttek az orgazmusok, hogy ki se tudtam élvezni normálisan. Megpróbáltunk egy csomó trükköt, hogy ne menjek el az első érintéstől, de aztán már inkább feladtam, mert nagyon fárasztó volt ez, hamarabb befejezni, mint egyáltalán elkezdődött volna.
2021. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!