Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlyvesztés a szülés közeledté...

Súlyvesztés a szülés közeledtével?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány voltam, 20 kiló feljött a 3. trimeszter elejéig, utána stabilizálódott, majd a 38. hét után elkezdtem súlyt veszíteni. Reggel mérem mindig éhgyomorra, pisilés után. Normális? Fél kilókkal mérek kevesebbet és pontos a mérlegem (ha tízszer megmérem egymás után, ugyanannyi lesz). Nincs hasmenésem, hányingerem, étvágyam (szerintem) jó.

2021. jún. 27. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
normális krédező.mert ha telehasad ételel,holyagod tele italal,akkor az pár gramm vagy fél kilo plussz
2021. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én terminus túllépés miatt 40+4 napon feküdtem be kórházba 77kg voltam, 3 nappal később a szülés előtt már csak 74,5 kg pedig ettem normálisan de azt mondták hogy szülés előtt normális ha ilyen sokat fogy az ember.
2021. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: Tehát mindig reggel ébredés után, ürítés után, éhgyomorra mérek, pontosan azért, hogy összehasonlítható legyen.
2021. jún. 27. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mert ilyenkor már a gyerek hízik és ha te most épp kevesebbet eszel a hőség miatt vagy mert már nem fér a gyomrodba, akkor rólad veszi el, plusz ugye meg kaloria deficitben is vagy.

Engem borzasztóan lezabalt a fiam. Olyan sovány voltam szules után mint egy kivert kismacska.

2021. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 34. Hét óta fél egy kilókat hizok, fogyok.

39+3 nál most pl. Kevesebb vagyok 300 grammal, mint mondjuk 3 hete.

Összesen 17.5 kiló jött fel 34. Hétig. Senki nem mondta hogy gond lenne, hogy nem gyarapodik már, bár engem csak a kórházban mérnek hetente.

Én pl a versenysúlyomhoz képest 5 kg +al lettem terhes, úgyhogy annyira nem bánom, hogy a +17 kilóra már nem nagyon jön fel....persze nem annyira számít, hogy fogyóznék vagy stresszelnék miatta, csak úgy mellékesen :)

De mások is azt mondják 2 féle terhes nő van, aki a végén szed fel rengeteget, a javát, meg aki a végén már fogy.

2021. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!