Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szédülés 9 hetesen?

Erős szédülés 9 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9+4 napos vagyok, nagyon erősen el kezdtem szédülni, vérnyomásom jó, most mértem!

Mitől lehet? Màsnak is volt?

Köszi


2021. aug. 25. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vashiány is okozhatja. Nálam az volt a gond. A vérvétel is kimutatta
2021. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pénteken pont megyek első vérvételre.:)
2021. aug. 25. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás/vérnyomás leesés is lehet, az sem mindegy mikor hogy méred, ha egy időpontban méred és jó, az nem jelenti, hogy mindig jó, illetve nekem mondta az orvos, hogy minimum 10 perc nyugodt üldögélés után kell mérni.

Terhesség elején (8. hét) volt ájulásom is miatta, a fejemet is bevertem, úgyhogy ha érzed, hogy szédelegsz ülj vagy feküdj le! Nekem pl. az mondta az orvos, hogy ha gyalogátkelő előtt nagyon szédelgek már ne is induljak át az úton, várjam meg, hogy picit jobban legyek, nehogy az autók előtt essek össze. Nálam a 10. héten múlt el (és jött helyette a hányinger 😄)

2021. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!