Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, szédülés, alhasi...

Hányinger, szédülés, alhasi fájdalom, derékfájás. Normálisak ezek a tünetek 34 hetesen?

Figyelt kérdés
Elég rosszul érzem magam,de a párom csak holnap este jön haza,addig nem tudok orvoshoz se menni.
2018. nov. 30. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg a párod,én biztos minél hamarab bemenék a korházba,vérnyomásod jó?
2018. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyant eszek akkor hányingerem nekembis van. Ha hirtelen kelek fel háton fekvésből akkor szédülés is előfordul. A derék és hát fájdalom az a megnövekedett súly miatt normális, de nálam abszolút nem vészes. Alhasi fájdalmam csak úgy nincs, ha bepörög a baba, hirtelen mozdulok vagy megeröltetem magam akkor viszont szúr vahy feszül. Viszont ha rosszul érzed magad és tusolás és pihenés hatására nem lesz jobb akkor azért nem árt ha lát egy orvos. Ez már az az időszak amikor monden kellemetlenség normális lehet, de ugyanakkor jelezhetnek előre rossz dolgot is. 33+6hkm
2018. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok pluszban sok a jósló és keményedés és sok a savam is.

35hkm

2018. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!