Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen csúnya volt a...

Másnak is ilyen csúnya volt a 4D UH kép?

Figyelt kérdés

24 hetes ultrahangra mentem.

A szonográfus pár percre átkapcsolta a gépet 4D üzemmódba, és nyomtatott is ki pár képet.

Szegény baba nagyon kis csúnya rajta, mintha beteg lenne a szája, vagy le volna törve a fél arca.

Nem mondta, hogy bármi gond lenne vele. Sőt, neki tetszett amit lát.

Ennyit torzít a kép?

Más babákról hogyan csinálnak olyan szép, szabályos képeket?

Vagy esteleg azok később készülnek?



2021. aug. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba nagyon belefúrja magát a lepénybe vagy maga elé gyömöszöli a köldökzsinórt akkor nem lesznek olyan jók a képek.

24 hetesen nekem is ilyen volt, ezért 28 hetesen elmentünk még egyszer babamozira.

2021. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mennek babamozira az emberek. Ott fizett azért h legyen szép, szabályos képed a babáról.

Annyi idő alatt könnyebb jó képet lőni róla

2021. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én babáimról sem készült egy jó kép sem magzati korban, pedig mind a kettővel 3x voltam 4d-n.

Az egyiknek mindig ott voltak a kezei a feje előtt, bárhogy fordultam, sétáltam, ő mintha megmakacsolta volna magát, nem mozdult, össze kuporodott egy gombócba.

A másik pedig annyira bele nyomta a fejét a méhlepénybe, hogy azért nem lehetett rendes képet csinálni.

2021. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
24 hetesen még nem sok zsír van a babán, még nincs szépen kifejlődve ezért tűnik olyan furának. Emlékszem sógornőm olyan képet mutatott amin még nem volt álla a babának. Szegény elég ufo szerű volt. Később érdemes menni 4Dre. Ahova én mentem 28-32hét között ajánlják, akkor már van valamennyi zsír is a babán és helye is van mozgolódni
2021. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!