Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogom van csúnya emberként az...

Jogom van csúnya emberként az élethez, mint bárki másnak?

Figyelt kérdés
Hogy én is márkás ruhákat vegyek fel, hogy étterembe járjak, hogy pizzázni menjek, nyaralni, kirándulni, hogy jól érezzem magam, stb.

2021. jan. 2. 23:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jogod van.
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lenne?
2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, hogy élni sincs jogom. El kell vegyem magamtól az életet.
2021. jan. 3. 00:00
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi de te beteg vagy. Keress orvost sürgősen
2021. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
???
2021. jan. 3. 00:13
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondta, hogy csúnya vagy?
2021. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Páran már mondták.
2021. jan. 3. 00:30
 8/35 anonim ***** válasza:
74%

Menj pszichológushoz kezelésre, kérlek.

Komolyan mondom, szükséged van rá.


És attól, hogy valakik azt mondják, hogy csúnya vagy, attól még nem vagy az.

2021. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a baj ?
2021. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

hmm...figyelj, lehet csunya vagy, de lehet egyaltalan nem vagy csunya. Igazabol nrm ez a mervado. Egyetlen ismerosom van csak, akit rondanak tartok, es elmondhatom minden rosazindulat nelkul, hogy ez az adott szemely tehet arrol amilyen megitelessel vannak rola masok. Nem huzza ki magat, latszik rajta hogy szorong, fiu letere egy csontkollekcio, a fogait is elhanyagolta, nulla kisugarzas csak a lehangolo legkor. Az hogy nem szep az arca mellekes dolog, de az hogy nem fektet magaba semmi energiat, hogy kohozza magabol a szebbet es elonyosebbet az mar baj. Figyelj, en sem szulettem a legjobb genetikaval, altalanosban csufoltak, 24 evesen meg mindig nulla parkapcsolati tapasztalatom van. Viszont szeretem magamat es szeretem magambol kihozni az elonyos reszeimet, es ahogy eszrevettem nem tartanak csunyanak. Csak azt tudom mondani, hogy ne torodj mas velemenyevel, magadnak akarj tetszeni, talald meg magadban a szepet, es ne felejtsd el, hogy a kisugarzas, az hogy harmoniaban vagy magaddal az egyik legfontosabb dolog.

Es ha nagyon nehez magadnak helyretenni a gondolataidat, szuicid gondolataid tamadnak, akkor nyugodtan keress egy pszichologust, olyat akiben megbizol es szimpatikus.

Mindenkinek joga van az elethez ez nem kulsosegektol fugg. Az hogy lehet valakinek valami nem szimpi benned az mar mas dolog. De emiatt nem szabad ilyeneken ragodni.

2021. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!