Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálat ok mikor kezdődött?...

Nálat ok mikor kezdődött? Milyen időközönként jelentkezik?

Figyelt kérdés
Itteni olvasgatásaim során találkoztam a vádli begörcsölésének lehetőségével. Ezért nem is estem pánikba amikor ma reggel arra ébredtem hogy üvöltök a fájdalomtól, mert úgy begörcsölt. Jelenleg 16 hetes vagyok, nem korai még? Úgy tudom a magnézium segít rajta. Milyen időközönként számíthatok rá? Mindig ilyen erős lesz?
2021. aug. 28. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik terhességem során sem volt egyszer sem.
2021. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem mind a két terhességemnél volt. Másodiknál a végén, olyan durván, hogy éjszaka megmozdultam és mindkét lábam egyszerre görcsölt be. Magnerot segített kicsit de nem múlt el tőle.
2021. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha normális mennyiségben szeddd a magnéziumot, akkor nem kell szamitanod rá...
2021. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose görcsölt be, mondjuk szedtem is bőven a magnéziumot, nőgyógyászom szerint az nem árt. 3x2 tablettát szedtem a 37. hétig
2021. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20. hét körül, elkezdtem szedni több magnéziumot, és úgy a 28. hét körülre elmúlt. Nekem is ilyen kettészakad a vádlim érzésem volt, szinte minden este, rendesen megkönnyeztem.
2021. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az magnézium hiányra utal,és nem kimondottan terhességi tünet.Bárkinek görcsölhet vádlija/talpa (az nagyon fog fájni,kezd el szedni..).

De ilyenkor már ne a sima 150g-ost szedd,az kevés.

Reggel-este az 500mg-os.(magnerot,magneB,stb)

2021. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. héten és most a 18. héten is volt, szedem a magnéziumot az előirt maximális mennyiségben. 🤷🏻‍♀️
2021. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig összesen kétszer volt. Éjjel ébredtem rá. Egyszer olyan 32, egyszer 34 hetesen. Nekem annyi elég volt, hogy letettem a talpamat a talajra és megpróbáltam ráállni, attól egyből elmúlt.
2021. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!