Van esély babára?

Figyelt kérdés

32 napos ciklusai vannak páromnak.

Szabályos 4-5-6 napos menstruációval.

Aug. 2-án volt egy aktusunk védekezés nélkül, de nem volt elélvezés. Megjelentek tünetei (mell fájdalom, növés, telt érzet, fáradékonyság, rosszullétek)

Volt 11-én nagyon enyhe, pecsételő barnás vérzése 3 napig tartott.

Majd rá 3 nappal csináltunk egy tesztet, sajnos negatív lett, de a tünetek nem múltak, inkább erősödtek. Az ovulációja aznap fejeződött be pont.

A menstruációja ma a 15. Napja késik.

27-én is volt egy aktus, de akkor teljes bele élvezéssel, itt az ovuláció magas "szinten" van.

Ha az előző miatt babásak lennénk, akkor most a 6. Hétben vagyunk.

Lehetséges-e az előzőből baba a negatív teszt ellenére?

Ha nem, akkor a második most esélyesebb? És mikor érdemes a második után tesztelni?



2021. aug. 29. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy amióta volt az első szex, azóta fehér, átlátszó folyása van, ami száradás után sárga.. és reméljük nem fertőzés:/
2021. aug. 29. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem.Azt írod sajnos negatív a teszt.De nem élveztél bele🤦😅😅😅😅Ha gyereket akartok,miért nem élvezel bele?Abbol lesz a gyerek!
2021. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak.... persze.


Na, 2-án nem ment el benned, 11-én pecsételés, egyesek beágyazódásnak gondolnák, szóval előtte t2unet tuti nem volt.

Aztán negativ a teszt. Plusz el sem ment.

A netes naptáras "magas szintű ovulációs eselyek" pont semmit nem érnek,e alapján belövi a félidőt, aztán elotte-utána "magas" esely van a teherbeesésre. 32 napos ciklusnál ez főleg nem mérvadó.

De csinálj mégegy tesztet, qztan kiderül.

A 27.ei miatt meg majd 10.e felé legkorábban.


Amúgy

Ovu teszt tud ilyenkor segíteni.

2021. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a páromnak.

Azért nem mentem el benne, mert egy elég hirtelen és gyors dolog volt akkor és nem tudtuk normálisan végig csinálni. A beágyazódás után jelentek meg jóval a tünetek, azért nem gondoltuk, hogy az lenne a rendes menstruáció, mert miért utána jöttek elő akár olyan tünetek, mint ha meg akarna jönni neki, és hát úgy tudom 1 hónapba egy beállt dolognál 2x nem kellene megjönnie, a második havihoz meg koraiak lennének ezek a tünetek, mivel minden hónap pont a közepén van.

Nem tudom milyenek a netes naptárak, de majdnem 2 éve vezeti és automatikusan számolja ki a vérzésből.

2021. aug. 29. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
terheségi teszt,nőgyogyász.lesz gyerkeetek
2021. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!