Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 évesen mennyi az esély a...

37 évesen mennyi az esély a beteg babára? Idáig minden rendben van 14 hét . Aminora érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
29.47%
2018. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 37 év felett elküldenek genetikai tanácsadásra, ott a genetikus átnézi a leleteket és elmondja, hogy milyen vizsgálatot érdemes csináltatni. Ha a 12 hetes uh-on minden rendben volt, akkor én azért nem aggódnék annyira. Kombinált tesztet vagy valami genetikai tesztet csináltattatok?
2018. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de még nincs grafika meg
2018. szept. 29. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Aminora nem mennék. Első terhességemnél integrált tesztet csináltattam, jó eredménye lett. Most 37 évesen második babámat várom. Genetikussal beszéltem, koromra tekintettel az integrált teszt valószinűleg legalább közepes kockázatot mutatott volna. Nem akartam srtesszelni emiatt ezért prena tesztet csináltattam és megnyugodhattam.
2018. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36 es 39 evesen szultem. Mindketszer a prena tesztet csinlatattam meg.
2018. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hibára mindig van valami esély! DE a 18 évesen szülőknél is! No para! Minden szépen fog menni!
2018. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!