Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zselé távozik? 16 hetes...

Zselé távozik? 16 hetes terhesen? Szintelen szagtalan átlátszó..? Ugye ez nem lehet a nyák dugó??

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok jelenleg. A terhességem eddig zavartalan,problémamentes. Tegnap a szokásos szintelen(inkább tejszinű) szagtalan terhességi folyás mellett egy kisebb darab zselé szerű darabkát is észrevettem hogy távozott… Majd ma megint egy kis darabot találtam a bugyimon reggel… Tudom hogy van olyan hogy nyákdugó.. De az ilyenkor még nem távozhat nem? Illetve az barnás szinű.. Vagy lehet átlátszó is? Nekem ez az első terhességem nem tudom de csak gondolom ez olyan lehet nálam állagra mint a nyákdugó.. Alapjáraton régebben jóval a terhesség elött volt már hasonló folyásom egyszer kétszer magától elmúlt… De ez most más hiszen itt a terhességről beszélünk. Azon kívűl hogy menjek orvoshoz (és várjak 3-4 órát a várandosgondozóba) Tudna valaki segíteni vajon mi lehet ez?? köszönöm!!

2021. aug. 31. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Darabokban is távozhat a nyákdugó. Viszont ha távozik, akkor nyílik a méhszáj, amivel foglalkozni kellene.

Szóval mérlegelj: bemész, vársz X órát, lehet le is basznak vagy

Nem mész be és kockáztatod, hogy baj lesz belőle.

2021. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt ilyen, 16 hetesen szintén. Doki meg nézett, azt mondta zárt a méhszáj adott hüvely Flóra helyreállítot.

Utóbb kiderult hogy nyákdugó volt, minimálisan nyílt a méhszáj, fel szállt egy baci és elment a babánk. Mindenképp menj orvoshoz, olyanhoz aki nem vesz felvallrol!

2021. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdezi mi történt veled azóta?
2021. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Semmi. Azóta is szokott lenni. De méhszáj zárt… már 28 hetes vagyok!😊
2021. nov. 24. 08:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!