Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden dr Molnar Andras...

Szegeden dr Molnar Andras szülész-nogyogyaszrol valakinek véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon keresett orvos, sok jót hallottam róla, nagyon dícsérik. Egy negatívumot hallottam róla. Mégpedig azt, hogy mivel sok a betege ezért a vizsgálatokkal siet, nem szán elég időt a kismamára. De hát valaki megelégszik egy 10 perces vizsgálattal, más meg ülne ott egy órát is. Szóval ezt ki kellene tapasztalni. Egyébként ha még nincsen orvosod én dr. Wellinger Károlyhoz jártam és maximálisan elégedett voltam vele. Árban is egész jó és nagyon kedves, precíz és hozzáértő. Szívből merem ajánlani.
2021. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kicsit túl van "hájpolva". Szakmailag nem akkora szám, kapkodós, a rendelés futószalagon működik.
2021. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, en a futoszalag rendelese miatt kérdezem mert ugy ereztem magam hogy fizessek aztán menjek. Nem tudom hogy maradjak e így nála.
2021. szept. 4. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Szakmailag sem akkora szám, mint amennyire sok betege van (szerintem).
2021. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért járnak ennyien hozzá? Mai világban ennyi tényleg elég?
2021. szept. 4. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Laikusként te mégis mit látsz egy orvosból? Azt, hogy mennyire kedves, semmi mást. Úgy látom manapság menő, ha az orvos közvetlen és tegeződik a betegeivel, néha ennyi épp elég ahhoz, hogy népszerű legyen.
2021. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szomorú
2021. szept. 4. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
melyik orvoshoz mentél végül?
2021. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy Halasi orvost választottam végül
2021. szept. 29. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nála szultem. 100% ban elégedett voltam vele. Szabadidejében mindig felvette a telefont, bármi bajom volt hívhat tam. A rendelesek rövidek voltak amikor nem volt panaszom, de ha bármi ekrdesem, problémám volt, alaposan elmagyarázta és foglalkozott vele.

Én személyes tapasztalat alapján 100%ban csak ajanlani tudom.


Szeged egyik másik “menő” orvosáról váltottam és a legjobb döntésem volt.

Én pl kifejezetten orultem h nem egy oraig kellett ott ulni és nem csinált belőlem foloslegesen beteget mint pár másik orvos, csak, hogy több vizsgálattal húzhasson le.

2022. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!