Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok akik az együtt lét...

Csajok akik az együtt lét után az elmaradt mensiig mindennap teszteltek mikor lett először pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. 11-12 nap.
2021. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted van ilyen hülye?!

Mondjuk itt gyakorin....


Normális ember elmaradásig nem tesztel...

2021. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Itt tuti van

Sőt amilyen kérdések hozza állások vannak szinte csak ilyen van

2021. szept. 7. 13:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Hozzaszolasok*
2021. szept. 7. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Minden nap nem teszteltem, mert a hcg-t legkorabban a 9.dpo-n mutatja ki a teszt, de meg a legerzekenyebb tesztek leirasa is max. a 10.-enajanlja a tesztelest, igy en ezen kezdtem el. 11.-en lett nagyon halvany, a 12.-en halvany, de lathato mindketszer.
2021. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért teszteltem volna addig ameddig nem marad el a menstruációm? Még akkor is max 4-6 hetes egy magzat,azzal értelmetlen lenne 6-7 hétnél előbb orvoshoz menni,nem látna semmit.Vagy azt mondaná,hogy zsák van,de se szívhang se semmi értelmes,menjek vissza X hét múlva.Ne pazarolj pénzt minden nap (meg senki..) tesztekre elmaradásig.Ha megjön csak szívhagod a fogad a legolcsóbb tesztel is.🙄
2021. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Felesleges ennyit tesztelni. Leghamarabb 12 dpo kellene.


Mondjuk most szembe is megyek magammal, mert most a 8.dpon csináltam egy tesztet mert pecsételő vérzésem volt előző nap és emelyegtem minden szagtol, negativ lett. 16dpon erős pozitív. De egyébként alapesetben nem csináltam volna korán tesztet. Valószínűleg akkor agyazodott be,most 8 hetes.

2021. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most persze nincsenek itt azok pedig mindenhol ott vannak xs
2021. szept. 7. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Akinek progeszteront kell elkezdenie szedni pozitiv teszttol, annak pl. nem felesleges.
2021. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9dpon lett + a tesztem, de 8dpon kezdtem csak.
2021. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!