Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tetszik mennyire,...

Mennyire tetszik mennyire, nem tatozik senkire terheség alat készitett fotoitok meg a baba mozgásárol készitett videók?

Figyelt kérdés
Sok kismama a közösségi oldalakra felteszik videokat,fényképeiket elég sok darabot mindenből, van aki csak 1 terheség bejelentős képet tesz fel meg kisbabárol 1 képet és kész.

2021. szept. 8. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, az ő dolga, ha megosztja. Max átgörgetem. De nehezen érthető, amit írtál.
2021. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Az enyémek semennyire. Se Facebookom se semmilyen közösségi portálon nem vagyok fent.
2021. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek szerintem fuss neki mégegyszer 🤣


Engem sosem zavartak. Hiszen ezek a közösségi oldalak pont ezért vannak, hogy az ismerősökkel osszuk meg amit szeretnénk. Ha én most naponta szeretném megosztani, szívbaj nélkül megosztom naponta.. ha valakinek nem tetszik max töröl ismerősei közül, vagy némítja a bejegyzéseim.

Engem meg pl a mitimiteszel, meg a mitfőztemma posztok irritálnak. Mikor naponta felteszi valaki a napi főztjét. Némítom, ennyi.


Egyébként kismama vagyok, eddig kb 5 képet posztoltam ezzel kapcsolatban a 37 hét alatt

2021. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Sosem raktam fel semmi ilyesmit közösségi oldalra. Akivel vagyunk olyan kapcsolatban, az így is úgy is része a baba életének, nem kell hozzá Fb/Insta, plusz abból indulok ki, hogy engem sem érdekel másé, valszeg mást sem érdekel az enyém.
2021. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2021. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél megosztottuk, hogy jön a baba de sajnos megtörtént az, amitől minden nő retteg. Ez miatt a második terhességem alkalmával megtartottuk magunknak a jó hírt és terhes fotót sem engedtem felrakni senkinek sehova. Közben "irigykedtem", látva az ismerősök kismamafotóit, mert szívem szerint én is megosztottam volna. Tervezünk még egy babát. Szerintem ott se lesz hírverés. Egyébként ha látok valakitől ilyesmit az nem zavar. Vagy gratulálok vagy tovább görgetek.
2021. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Én feltettem 1db esküvői fotót, 1db terhességbejelentőset, meg 1dbot amikor megszületett. Ezt is inkább külső nyomásra mert a távoli rokonok mindig ezzel zaklattak.

Szívem szerint az összes képet megmutatnám mindenkinek, annyira büszke vagyok rá, de szerintem mindenki így van a saját gyerekével de azt gondolom, hogy most még nem tudja eldönteni, hogy akarja e vagy sem. Illetve nem akarom, hogy bárki is rossz célra használja a képeket.

Vannak ismerősök akik minden nap 20képet tesznek fel.. hát mondanom se kell mennyire unalmas. Minden kép kb ugyanolyan. Most eszik, most alszik, most fingik a gyerek. Nem normális ez sem.

Amúgy akit érdekel a gyerekem, az ír messengeren, vagy videótelefonon felhív.

2021. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé nehezen érthető amit írtál, de megpróbálok válaszolni.

Egy pontig nem zavar. Pl vannak direkt kismamafotózások, szép környezetben, szép kiegészítőkkel, ezeket nagyon szeretem nézegetni. De pl ha valaki kirak egy teljes falnyi fotómontázst az ultrahangképekből - tudom meg fognak most kövezni - de én attól frászt kapok. Bocsánat, hogy nem vagyok kíváncsi más méhére. Ha már megvan a baba, na ott sok ismerősöm pl nagyon túltolta. Volt, hogy az egész hírfolyamomat nyakig kajás, pucér, alvó, cumizó, biliző gyerekek töltötték meg. Egy idő után a - mércém szerint - túlzásba esett anyukákat kikövettem.

2021. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi nincsen benne, magánügy, hogy megosztják-e vagy sem. Én is raktam fel 1-1 fotót, ultrahang, pocak, születés. Jó nyilván túlzás, ha minden nap kollázst csinálnak ugyanolyan képekből, de hát Istenem, továbbgörgetek és kész. Engem az borít ki, ha egy gyermek pucér, fürdőzős képeit is kirakják.. Szerintem egyáltalán nincsenek tisztában az ilyen szülők az internet veszélyeivel.
2021. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem az nem érdekel, ha más kitesz ilyeneket. Én csak 1 uh képet tettem ki. A babáról amióta megszületett semmit. Nem is nagyon szetetnék.
2021. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!