Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tetszik mennyire,...

Mennyire tetszik mennyire, nem tatozik senkire terheség alat készitett fotoitok meg a baba mozgásárol készitett videók?

Figyelt kérdés
Sok kismama a közösségi oldalakra felteszik videokat,fényképeiket elég sok darabot mindenből, van aki csak 1 terheség bejelentős képet tesz fel meg kisbabárol 1 képet és kész.

2021. szept. 8. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar aki naponta posztol.

Meg a félpucér babafotók! Jajj! Nem olyan rég egy régi oszt, társam a párhetes kislányát posztolta. 1 darab semmiben. Egy napocska emoji takarta ki a nuniját. Na ez gáz! Facebookon bármilyen pedofil marha megláthatja. Mellesleg a gyerek vajon mennyire fog ezeknek a képeknek örülni kamaszként?

Amúgy a kismama fotók és az újszülött fotók nem zavarnak. Ha közeli ismerős gratulálok, ha távolabbi görgetek.

Nekem 3 képem van kint a lányomról. Mikor megszületett, akkor lefotóztam a kórházban, van 1 közös baba-mama fotónk és most lett 2 éves, ezt posztoltam. A tortájával pózol.

2021. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ú, hát ilyen nyelvi képességekkel nem vagyok meggyőződve róla, hogy a kérdező felfogná a válaszokat.

Én semmit nem posztolok a magánéletemről. Az ismerőseim (a facebook-ról biztos) nem tudták meg, hogy férjhez mentem, gyereket vártam, kisbabám született stb. Egyébként a facebook kitalálta persze - abból, hogy mikre klikkeltem, mert elkezdett kismama meg gyerek témában reklámokat és cikkeket feldobni. Viszont a miutcánk.hu közösségi oldalon egy posztban említettem, hogy szülés miatt nem tudtam valamit megcsinálni és rögtön megkérdezték páran, hogy mi a gyerek neme, neve stb., ezekre meg írtam, hogy nem szeretném megosztani, szerintem egy idegen számára ennek semmilyen hírértéke nincs, akkor minek adjam ki az adatait.

2021. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ő dolga, de én nem sokat posztolnék.
2021. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!