Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová érdemes Budapesten 4D...

Hová érdemes Budapesten 4D UH-ra menni? Ahol DVD-t is adnak, és képet is nyomtatnak, és genetikai szempontból is megnézik a babát alaposan, hogy minden rendben-e van?

Figyelt kérdés
És ha bejelentkezek nem heteket kell várnom, csak napokat.
2010. aug. 31. 09:16
 1/10 A kérdező kommentje:
LÉcci írjátok meg hogy hol voltatok, mit kaptatok, tapasztalatok, és hogy mindenzt mennyiért
2010. aug. 31. 09:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

4D Genesis.

Közel 1 órás vizsgálat, amit kellemes háttérzenés dvd-ként megkapsz, lelet=10500 Ft. + kb. 40 db kép cd-n, nem muszáj kérned, de ha igen akkor az még 1500 Ft. + Egy kinyomtatott kép.

A hölgy nagyon kedves, borzasztó alapos. A baba fejében, gerincében, szívében, köldökzsinórban keringő vért is megnézi, + a kicsi összes szervét, és mindent, ami fontos. Közben folyamatosan dicséri, hogy milyen szép, milyen édes. :)

Anyukának is megnézi a szerveit. Pl. a veséjét, hólyagját.

Nagyon kellemes a környezet, kedvesek, szombaton és este 8 után is fogadnak.

Mi előtte máshol is voltunk, orvosnál (a fogadott dokimnál!!!). Fele ilyen alapos nem volt, kb. 20 perces gagyi felvételt kaptunk ugyanennyi pénzért, és még sorolhatnám. Nagy csalódás volt. Utána mentünk a 4d Genesis-hez, és életre szóló élményt kaptunk!

Azóta már odairányítottam a barátnőmet is, ő is elégedetten jött ki.

Most a második gyerekkel megint csak oda megyünk.

[link]

2010. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Itt minden megvan amit mi keresünk, szerintem ez lesz a mi választásunk is.

Boldog babavárást.

2010. aug. 31. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
4dgenesis!Mi is itt voltunk,szuper jó volt!Legközelebb is őket választjuk.
2010. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nini24 ***** válasza:

Én is a 4Dgenesist mondanám, nagyon szuper, édesek, aranyosak, van hamar időpont, 1 órát szánnak rád legalább. az én babóm aludt, ezért addig nem mentünk el, amíg valahogy fel nem ébresztettük, és nagyon-nagyon jó képeket csináltak róla, meg felvételt persze:) És mindezek mellett nagyon kényelmes, apa is nagyon kényelmes helyen ül, és minden olyan családias. Szóval nagyon ajánlom őket. Ha van babamamatudakozós kártyád, akkor 10% kedvezmény is van az árból, így mi csak 10800-at fizettünk, dvd-vel, egy kinyomtatott képpel, és Cd-n a többivel.

[link]

Ha minden igaz, ezután emilben megkapod az ideiglenes kártyád, amit ki lehet nyomtatni, és lehet használni, utána meg majd postán jön az igazi :)

Jó babavárást!

37 hetes kismamóka

2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Péterfybe voltam. Nagyon meg voltam elégedve! 10 ezer forint kapsz képet, dvd t, cd t.

Mikor én voltam pénteken telefonáltam, és hétfőn már mentem. Nagyon aranyos a csajszi is. Dicséri a babót, hogy milyen aranyos, milyen szép és hogy mosolyog! AMit persze tudod hogy másnak is ezt mondja de azért jól esik:)!

Nagyon szép környezetbe is van, hangulatos!


[link]

Itt van az oldaluk, nézd meg...! Szerintem ngaoyn profik...de lehet a 4D genesissel nem tud vetekedni...!

Nekem csak egy problémám volt velük, hogy 20 percig nézik "csak".

Genesisről olvastam olyat hogy másfél óráig nézegette a szonográfus mert elbujt a béby, és nem tudott róla jó képet csinálni!


Jó mozit nektek:)!

34 hetes km

2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövő kedden megyek a Hepinet-be.

Az akciós komplett 4D vizsgálat ára: 9.900 Ft

(lelet, dvd, cd, fotó)


- genetikai 4D ultrahang vizsgálat lelettel,

- a felvételt az általuk adott dvd-re rögzítik,

- a képeket cd-re írják,

- ajándékba adnak egy 10x15-ös színes képet.

További képek nyomtatása: csak 490 Ft/db


A galériájukban elég szép képek vannak, és ismerősöm is őket ajánlotta.

2010. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4D Genesis!!!
2010. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok hogy ennyi válasz érkezett, azt hiszem mégis a 4D Genesis-t választom, de a többi válaszolónak is nagyon hálás vagyok.

Ti hány hetesen voltatok náluk? Én most vagyok 19hetes és 20hetesen szeretnék menni, mert még nem jött meg az AFP eredményem, későn a 17.héten végezték el, félek hogy e miatt rossz lesz az eredmény, ezért szeretném magam mindenképp megnyugtatni egy komolyabb 4D genetikai UH-val.

2010. aug. 31. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki a Hepinetbe megy. Én akkor leszek 16 hetes. Azért akarok menni, mert köv. UH amúgy akkor lesz, amikor meglesz az AFP eredmény. Addig meg nem tudok várni, utoljára 12 hetesen voltam. Meg a 16. héten már meg tudják vizsgálni genetikailag is. És nem utolsó sorban a nemére is borzasztóan kíváncsi vagyok. :)
2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!