Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen más mennyire...

37 hetesen más mennyire komfortos még hétköznapi dolgokkal?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, eddig egész jól elvoltam az egész terhesség alatt, nem is annyira éreztem nehéznek, de egy hete már borzasztóan szenvedek minden apróságtól. Nem tudok aludni, vagy a derekam fáj, vagy a hasam görcsölget (doki azt mondta jóslófájások), legkisebb fizikai aktivitástól is szuszogok, mint valami tüdőbeteg, alig bírok enni, mert az egekbe kúszik a gyomorsavam, és kb egész nap csak kínlódok, hogy valahogy teljen az idő. Tényleg semmi nem esik jól, se fekvés, se ülés, semmi. Szoktam olvasni, hogy mások meg még vígan túráznak, és nem tudom eldönteni, hogy ennyire gyenge lennék, vagy nálam ez valamiért másképp működik? :D

Eddig tényleg nem volt gond, csak most az utolsó hónap valahogy borzasztó. A baba jól van, a vizsgálatokon mindig mindent rendben találnak inkább csak én kínlódok. Van rá esély, hogy esetleg előbb szülök emiatt?


2021. szept. 11. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

37hetes vagyok szintén.

Kb heti 1 nap énis így "megrogyok", de a többi nap teszem a dolgom.

Tegnapig dolgoztam, mellette a háztartás, főzés.

Jóslóim nekem többnyire csak éjjel vannak, aludni már annyira nem jó. Fizikailag is elöbb fáradok.

De nem panaszkodok, bírom. Az nyugtat, talán már csak 2 és fél hét.


Utána meg a baba miatt nem alszunk 🤷‍♀️

2021. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyik terhesség ilyen a másik olyan. Valaki végig okâdja valaki nem. Valaki túrázik valaki nem... Tök normális ahogy érzel.


Nekem a combtövemnél fájt annyira hogy sántítva tudtam pl menni.


Nincs már sok hátra ki kell bírni, hogy előbb szülsz-e ezek alapján ezt nem lehet előre megmondani.

2021. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem semmi bajom nem volt terhesen egyik gyerekkel sem, se rosszullét, se a pocakom nem zavart. Mozogtam, aludtam, ettem, kirándultam, vezettem a háztartást, költöztünk, stb. De ez a ritkább.
2021. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
terhesség függő.normálsi amit érzel,sok kismama van igy
2021. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!