Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek utolso mensi...

Holnap leszek utolso mensi szerint 5+5 hetes és holnapra van idő pontom a dokihoz. Fogja már lárni a babót?

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen korán? 😊Gyogyszert szedek, és szakvélemény illetve kockázat felmérés miatt kell mennem
2021. szept. 12. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy lát valamit, vagy nem. Még nagyon korai
2021. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még nem fog.
2021. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz szívhang, de ne ijedj meg. Két hét múlva visszarendel és ha minden jól megy már lesz.
2021. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
petezsákot. De hogy üres vagy nem, pulzálni fog-e, azt nem.
2021. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is pont ilyen idősen mentem, nekem már látta. És hallottuk is. Annyit írt a leletre, hogy szívműködés sejthető. De mondta is a doki, hogy ilyenkor nagyon ritkán hallani.
2021. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy minden rendben.
2021. szept. 12. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem....Milyen gyógyszert szedsz? És mégis milyen szakvélemény kell? Ha olyan gyógyszer, amit nem lehet terhesség alatt szedni, akkor terhesség ELŐTT kellett volna menni, nem?

Amúgy jó eséllyel max petezsákot látnak.

2021. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pánikbetegségre szedek, nyilvan genetikussal beszeltem, akkor még nem vártam babát, azt mondta szedhetem.

De a pszichiater nőgyógyászati szakvéleményt is kért.

2021. szept. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!