Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikertelenség esetén a Panorám...

Sikertelenség esetén a Panoráma teszt árát visszafizetik?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megismétlik a vizsgálatot.

Ha esetleg közben elvetéltél, akkor passz.

2021. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem elég magas a magzati DNS arány az anyai vérben, vagyis kevesebb mint 5% akkor ingyen megismétlik a vérvételt. Nem tudom, hogy más formában hogy lehet sikertelen.
2021. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha elvetélsz vagy a baba meghal időközben valami sajnálatos oknál fogva, akkor nem fizetik vissza az árát, emiatt érdemes frissebb UH után menni, hogy tuti minden rendben legyen. Viszont ha ennek ellenére mégis tragédia történik (sosem hallottam még ilyenről szerencsére), akkor szerintem az lesz a legkisebb gondod, hogy azt a pénzt visszakapd.
2021. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3x ismételték sikertelen, okkal kérdezem nyilván. Küldenek tovább vizsgálatra, csak így mérlegelném, hogy mi az olcsóbb. 200 feletti árért elküldenek egy amnióra, de ha visszakérném az árát, akkor ennél jóval kevesebbért az Istenhegyin is meg tudnám csináltatni ugyanezt.
2021. szept. 14. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"200 feletti árélrt küldenek amnióra"


Mi van? Nem értem a válaszod második felét.

Ha 3x sikertelen, akkor tudtommal visszafizetik az árát. Az amnio meg ingyen van.

2021. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kb nincs, hogy 3x sikertelen legyen, még egyszer is nagyon ritka és pár héttel később szinte mindig lesz elég magzati minta. Az amnio állami intézményben ingyenes.
2021. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3x sikertelenül vették le, így az a protokoll, hogy elküldenek genetikushoz, majd amnióra. Tehát szolgáltatnak, végigviszik a vizsgálatot. Ennek az árát az elején kifizettem, 200 felett volt.


Mivel sikertelen, arra gondoltam, hogy inkább visszakérem az árát és elmegyek 150-ért az Istenhegyire, mégiscsak olcsóbb és biztosan jók a szakemberek.


Hogy további vizsgálat indokolt, az nem kérdés.

2021. szept. 14. 17:44
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem, nincs olyan, hogy 3x sikertelen legyen. Akkor szellem vagyok vagy nem valóságos.


De, van ilyen. Ritkán, de van.

2021. szept. 14. 17:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy sikertelen pontosan?
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kevés magzati DNS-t tartalmazott a vérem.
2021. szept. 14. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!