Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák, nektek...

Lombikos kismamák, nektek hogy volt? Akiknek többedik lombik jött össze, éreztetek a teszt előtt valami mást mint amikor sikertelen volt a lombik?

Figyelt kérdés
Pl:ugyanúgy szurkált a hasatok minden esetben,vagy mensisen fájt?
2010. nov. 9. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt első lombik sikerűlt 16 hónapos a akislányom:)De a hasam mielött vissza kellett menni vérvételre annyira görcsölt hogy szinte lépni sem tudtam!mintha mensiznék vagy mégjobban!A barátnőm 4 sikertelen lombikon van tul ő semit nem érzett!mikor kell vissza menned!drukkolok!
2010. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok ET+8 napos,és ma még negativ volt a tesztem.Kicsit fáj a gyomrom ha úgy ülök és nyomódik,a cicim fáj ha oldalt megnyomom,és néha enyhe mensis érzésem van.De sajnos az előző 3 lombiknál is kb ezek a tünetek voltak.Jövő hét hétfőn kell tesztelnem.
2010. nov. 9. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fájtak a melleim,érdekesen.A mellbimbóm inkább,rögtön tudtam,hogy sikerült,pedig 3.beültetés volt.Még a vérvétel előtt kezdődött.

Sok sikert Nektek!

33km

2010. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,és hanyadik napon lett pozitív a tesztetek?
2010. nov. 10. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!2.vagyok.Én nem csináltam otthon tesztet,a visszaültetés utáni 10 napon/???/a laborban levett vérből tudtam meg biztosan,hogy sikerült.

De mivel a 3. beültetés sikerült csak,biztosan tudtam,hogy terhes vagyok,mert az első kettőnél semmilyen tünetem sem volt.Kávéundor,mellbimbófájdalom,enyhe hányinger-ezek voltak már a vérvétel előtt 1-2 nappal.

A hasam nem szurkált,csak mint mensi előtt szokott,fájt,húzódott.

Sok sikert Nektek!

33km

2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!