Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogröntgen és húzás 36 hetes...

Tanácstalan_lány kérdése:

Fogröntgen és húzás 36 hetes terhesen? Múlt héten letört a fogam,épp hétvégén,fájt két napot,amire orvoshoz jutottam már nem,épp érzékeny a hidegre és a nyomásra,de már nem úgy mint az elején.

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál,aki alig mert hozzá nyúlni. Szerinte ha nem.faj nagyon nincs gyulladas.

A nőgyógyászom szerint alaposabban meg kellene piszkálni, ha netán akut gyulladás van.

A fogorvosom sem röntgenre nem mer küldeni,sem a gyökerét megnézni,hogy ott mi a helyzet. Orvossagos tömest tett rá.

Most nem fáj,picit érzékeny. Vajon van gyulladás? Féltem a babát.



2021. szept. 16. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki
2021. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hozzányúlni. Nekem is 36 hetesen egy hétig fájt a fogam szinte a falat kapartam mert lyukas volt de három orvost is hívtam egyik sem merte elvállalni.
2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen volt iszonyatos fogfájásom. Megnézték,ki kellet húzni,ráadásul vésni kellett. ( egyik nagyörlő) Röntgen nem volt,érzéstelenítőt kaptam természetesen,meg utána antibiotikumot. Semmi probléma nem lett belőle.
2021. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nagyon orvos függő. Nekem most nem fáj, csak a nőgyógyászom ijesztett meg a rejtett fertőzés veszélyeivel....
2021. szept. 17. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 32.héten indult be a fogam. Bölcsesseg fog, ketté törve. A fogorvos azt mondta, ő bölcsessegfogat alapból nem húz, menjek a szájsebészetre. A szájsebészetről elküldtek, mert a 32.hét után nem húznak fogat, szedjek antibiotikumot mert ő nem ír fel, nem tudja mit lehet.

A háziorvos adott, az vitte le a gyulladást.


3 maszek dokit hívtam, egyik sem vállal a 3.trimeszterben húzast.

Szóval itt vagyok 38hetesen, törött foggal 6 hete. De legalább azóta nem fáj.

2021. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem.is jön a bölcsesség fogam is, hogy jön legyen a helyzet.

Mondtam a fogdokinak,hogy írjon antibiotikumot,mert ezt kérte a nőgyógyász. Persze nem írt. Mondtam a nodokinak, hogy akkor írjon O, ha úgy gondolja,hogy kell. De O sem írt.

Abban bízom,hogy mivel most nem fáj, nem sugárzik se a fülembe,se a mandulám a,.csak nem lehet gennyes gyulladás...mostmár muszáj kihuzzam a dolgot szulesig.

2021. szept. 17. 09:37
 7/8 A kérdező kommentje:
*jobb legyen a helyzet
2021. szept. 17. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szájsebészetre mentem, hogy röntgent nem akarok, leszarom, hogy mekkora kráter marad, az begyógyul, de szedjék ki.
2021. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!