Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki 3.trimes...

Van olyan kismama aki 3.trimeszterben oltatott pfizerrel? Volt bármi mellékhatás?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. 27 hetes vagyok,28 hetesen fogom megkapni az 1.oltásomat. Kinek mi a tapasztalata? Kötekedő kommenteket és oltatlanok kommentjeit nem kérem!
2021. szept. 17. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
29 hetesen kaptam az elsőt, rá 3 hétre a másodikat. Az első után fáradt voltam olyan abnormális módon, a nap hátralévő részében aludtam, illetve pár napig fájt a karom, amelyikbe az oltást kaptam. A másodiknál abszolút semmi nem történt, gyerek is rendben van, én is.
2021. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Még..
2021. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
HA megkapod az oltást,egyéni mert karod fájni fog aluszékony leszel. 2.trimeszterbe babának baja nem lesz
2021. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én egyiket a második, másikat a harmadikban kaptam. Fájt a karom, nekem más mellékhatása nem volt. A második után a karfájdalom is sokkal tompább volt. A baba szépen fejlődik azóta is. A nagyokos oltásellenesekre meg nem kell hallgatni, én jobban hiszek annak aki 10 évig tanulja ezt, nem a facebook oldalakról tájékozódik.
2021. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy tudjuk, világjárvány közepén nem oltunk tömegesen, főleg nem olyan vakcinával, ami ki sincs kísérletezve, mert most kísérleteznek a mellékhatásokkal..
2021. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ötös, olyan érdekes, hogy csak az oltásellenesek felé hullanak így az oltottak, mint a legyek, felénk nem. Nálunk csak covidos halottak voltak, köztük két társbetegség nélküli kismama. Már bizonyosan alternatív valóságban élünk.
2021. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Abban. Meg álomvilágban, már aki.
2021. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell atomfizikusnak lenni hozzá, ugyanis az atomfizikus bármennyire is az intelligens réteg krémje, nem ért hozzá. Ez epidemiológiai, infektológiai és mikrobiológiai terület. Pl akik ezt a szöveget tolják, azok sem értenek hozzá.


A kísérleti oltás mantrát meg lehet hagyni, vészhelyzeti engedélye van a vakcináknak, tehát nem kísérletiek, ráadásul a pfizer már FDA teljes engedélyt kapott. Szóval új szövegre lesz szükség.

2021. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
7-es. Mondjuk az atomfizikusnak pont annyi köze van a járványtanhoz mint neked :)
2021. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy engedélyt kapott még nem tudja senki mit okoz majd. Hát akinek ez oké, az vegye csak fel negyed évenként.
2021. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!