Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős fájdalom szex után, 30...

Erős fájdalom szex után, 30 hetes terhesen? Mitől?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben ha együtt vagyunk a férjemmel,utána iszonyatosan fáj a hüvelyem,alig tudok állni,vagy ülni,de a legrosszabb az állás.

És ez több órán át tart,mi okozza?

Dokinak elfelejtettem említeni


2021. szept. 18. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

De ha utána fáj, akkor miért vagytok együtt?

A dokid végez hüvelyi vizsgálatot is?

Mert lehet gyulladás is okozza..

Baba hogy helyezkedik el?

Mondja a doki, hogy élhetsz házaséletet?


Az én orvosom minden alkalommal néz méhszájat kézzel, nézi azt is, hogy nincs e fertőzés.. illetve a végén mondja, hogy lehet e még együttlét..

2021. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak hasi ultrahangot néz.
2021. szept. 18. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Dokinak említetted? Mert ez nem oké. Meg amúgy nem kéne szexelni, ha ilyen probléma van, minimum addig, amíg doki nem lát, és azt mondja, engedélyezett az együttlét
2021. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyásodon nem vettél semmit észre? Vagy csak szex után fáj?

Szerintem semmiképp ne legyetek együtt addig, nehogy baj legyen. Orvoshoz szerintem jelentkezz be előbb, hogy panaszod van.

2021. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem valamikor 36.het kkrul volt szex utan fajdalmam,de nem igazan a huvelyemben,hanem inkabb a hasamban. Gorcs szeru volt. Elmult kb 20 perc utan,nem lett senkinek semmi baja. De a tied lehet mas.
2021. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked volt utolsó, az nagyobb valószínűséggel volt keményedés (van, akinek már sokkal korábban is van) és egy teljesen természetes a várandósság bármely szakaszában, a méh izomzata feszül meg. Ami a kérdezőnek van, az valószínűleg más és tényleg érdemes lenne orvossal egyeztetni.
2021. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mikor még csak terveztük a babát,aktus után is jelentkezett,de nem volt ilyen erős fájdalom ,így utólag vissza gondolva.

Gondoltunk most arra is,hogy talán a sperma miatt?

Hétfőn felkeresem az orvost.

2021. szept. 19. 01:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött, kiderült fertőzésem van...


2x csináltuk úgy, hogy fájt, utána nem eröltettük, mentem azonnal dokihoz...

2021. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma csináltuk, nem ment belém, így nem lett semmi probléma 😊
2021. szept. 19. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül említsd meg a dokinak, hogy nézzen rád alul is, mert azért egy sperma nem tudom, hogy okoz e ilyen problémàt.. vagy csak lehet felerősítette a “bajt”…
2021. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!