Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen derékfájás...

5 hetes terhesen derékfájás és farcsontfájás normális?

Figyelt kérdés
2 napja teszteltem pozitívat már napok óta fáj a derekam szúrkál a hüvelyem és a farokcsontom...sajnos későbbre kaptam időpontot orvoshoz. se vérzés se egyéb tünet nincs....ez normális?

2021. máj. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, most 22 hetes vagyok, szóval szerintem normális :-) De amúgy teljesen mindegy, ne idegesítsd magad rajta, ezzel teszel a legtöbbet. Ha vérzés van, akkor azonnal menj a nőgyógyászatra (nálunk ilyenkor az sztk is rögtön fogad, de a kórházak nőgyógyászati ambulanciájára is lehet menni). Addig meg ne nyugtalankodj és reméld a legjobbakat.
2021. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ! az első babánk meghalt szülés után ...bár nem akarok de tuti sajnos mindenen parázni fogok :(
2021. máj. 27. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
mizu veled azóta kérdező? :) nálam is hasonló tünetek vannak!
márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!