Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok,...

35 hetes terhes vagyok, nagyon fáj az előző császáros hegem, tényleg normális ez a fajta fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 35.hétbe léptem ma, már 2 hete nagyon gyakran, éles, szúrásszerűen fáj az előző császárhegem. Voltam orvosnál a kórházban és magánban is. Nem látszik uh-n és tapintásra, külsőleg sem semmi. Néha, főleg éjjel amikor átfordulnék egyik oldalamról a másikra, olyan brutálisan fáj, hogy sírni tudnék. Volt még így valaki? Mitől lehet ez, vagy mit tudnék ellene tenni? Néha olyan az érzésem, hogy szétszakad. Az első nagyon hosszú vajúdás után lett sürgősségi császár, most szerettem volna megint megpróbálni, de nagyon elriaszt ez a fajta fájdalom. Baba is nagy, testvére is nagy volt. A legintenzívebben bal oldalon szúr, de általában az egész.
2021. szept. 19. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
13 éve volt császárom. A második terhesség most volt. A császár helye nem fájt és az orvosom minden vizsgálatnál külön rá is kérdezett hogy nem érzékeny e. Ezért gondolom nem helyes hogy neked fáj 😑 A 2. szülés tervezett császár lett volna, de a baba úgy kiindult hogy nem volt rá idő így spontán született. Maga a szülés fáj.... De a császármetszés helye úgy éreztem szétszakad. Mintha élve boncoltak volna. Szóval ha neked már most fáj szerintem nem ok.
2022. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ez már régi kérdés, most lesz 6 hónapos a babám 😅

Nem derült ki amúgy, hogy mi volt a gond, jó állapotú volt a hegem, valószínűleg volt pár lenövés, amiatt fájhatott.

2022. ápr. 17. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!