Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok,...

35 hetes terhes vagyok, nagyon fáj az előző császáros hegem, tényleg normális ez a fajta fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 35.hétbe léptem ma, már 2 hete nagyon gyakran, éles, szúrásszerűen fáj az előző császárhegem. Voltam orvosnál a kórházban és magánban is. Nem látszik uh-n és tapintásra, külsőleg sem semmi. Néha, főleg éjjel amikor átfordulnék egyik oldalamról a másikra, olyan brutálisan fáj, hogy sírni tudnék. Volt még így valaki? Mitől lehet ez, vagy mit tudnék ellene tenni? Néha olyan az érzésem, hogy szétszakad. Az első nagyon hosszú vajúdás után lett sürgősségi császár, most szerettem volna megint megpróbálni, de nagyon elriaszt ez a fajta fájdalom. Baba is nagy, testvére is nagy volt. A legintenzívebben bal oldalon szúr, de általában az egész.
2021. szept. 19. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem. Kb a szentlélek tartotta a hegem. Automatikusan toltak is a műtőbe fenyegető hegszétválás miatt. Amellett brutális összenővéseim voltak. Lényegében minden mindennel összenőtt, letapadt, a vastagbelem megcsavarodott.
2021. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jatek, jelezd az orvosodnak. Ha mar faj, ott baj van. 3 csaszaros anyuka
2021. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhn amugy nezik a vastagsagat, ha elkezd vekonyodni egybol mutenek. Rettento veszely.
2021. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Császár után bő egy évvel lettem terhes ikrekkel, SEMMI panaszom nem volt a császárheggel. Mihamarabb beszélj orvossal, nehogy baj legyen.
2021. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nézte uhn, mondta hogy teljesen rendben van a belső heg. No-spat javasolt meg magnéziumot. De ez másfajta fájdalom, nem görcsös, jóslófájás szerű, hanem éles, szúráshoz hasonló. 🙁 Meg persze a megjegyzés, hogy ezt a pár hetet még bírjam ki. 27-én lesz az első nst és fekvéskontroll, mert most medencevégű a fekvése, akkor nézi meg újra 🙁
2021. szept. 19. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
☹️
2021. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz sajnáálak kérdező. heged bármiféle szétválás veszélye fen áll,görcsös az probléma
2021. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Összenövés is lehet, az nem látszik uh-n.
2021. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ird meg ha voltal orvosnal, vagy megtudtad mitol volt/van a fajasod kerlek
2021. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam orvosnál, de nem látott semmi rosszat uh-n. Azt mondta, valószínűleg lenövés miatt fáj. Baba is, magzatvíz stb rendben van, csak ki kell bírnom🙁
2021. szept. 27. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!