Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul informálódtam vagy...

Rosszul informálódtam vagy csak szerencsés vagyok?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, most vagyok 19 hetes. Azt mondták, meg azt olvastam, hogy majd csak a 20-22 hétnél fogom érezni mozogni, a férjem még később. Én már a 17. héten éreztem, pár nappal később a férjem is. Azóta is úgy alszunk el, hogy a hasamon van a kezünk és figyeljük a mozgását.
2021. szept. 20. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is 17. Héten éreztem és így is olvastam. Számít hogy hol tapadt le, ha hátul akkor később érezni
2021. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
attol függ hányadik baba,függ testalaktodtol,csipődszéleségétől,és méhlepény hol tapad elől vagy hátul.
2021. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Elsőt én 16hetesen éreztem, párom kb 18...

Most a másodikat en 13, férjem kb 16.


Semmivel nem vagy extrább, mint más :)

Nekem a védőnő mindig azt mondta, a 20 hetet azért mondják, mert az a max ameddig meg kell éreznünk kb.

2021. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én 15-16. hetesen kezdtem el érezni a magzatmozgást mindkétszer. De ekkor még nem rendszeres, nem mindennapos. De egyértelmű és szinte folyamatos a 20. hét után lett, ezért mondják egyesek ezt az időpontot.
2021. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első baba, hátul tapad, és elég vékony vagyok. Nekem rögtön egyértelmű és rendszeres volt.
2021. szept. 20. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
14 hetesen már éreztem. Védőnő is mondta, hogy már érezhetem. Párom kb 1 héttel később. Nem ritka. Akivel mostanában beszéltem, épp várandós kismamákkal, mindenki jóval a 20. hét előtt érezte, pedig nekik is első terhesség.
2021. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

20. héten vagyok és én még nem érzem.

Széles a csípőm és úgy elterül bennem a baba, mintha kész lakosztálya lenne 😁

1 hónappal kisebb terhességre tippelne mindenki aki látná a hasam 🙃

Minden nap próbálom figyelni, amikor kicsit ledőlök, de sajnos csak a gyomorkorgást érzem 😅

2021. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!