Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a méhen belüli magzati...

Lyoni kérdése:

Mik a méhen belüli magzati ártalmak okai?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, életmód (cigizés, ivás, drog használat, egyes gyógyszerek fogyasztása; korábbi, vagy terhességi cukorbetegség, stb.).
2021. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezek miatt tud elhalni egy magzat? Vagy annak más oka van?
2021. szept. 22. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kettő (genetika, életmód) majdnem minden lehetséges okot lefed. Biztosan lehetnek még környezeti ártalmak, amik miatt elhal (baleset, mérgezés, stb).

Részvétem.

2021. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez ennél szerintem összetettebb. Lehet immunológia, illetve heamatológia oka is (véralvadási zavar), vagy endokrin probléma (pajzsmirigy, meg progeszteron, prolaktin). Szóval ez nem ilyen egyszerű hogy genetika vagy életmód. Mondom ezt úgy hogy 2 vetélésen vagyok túl.
2021. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván betegségek is okozhatják. Ha név szerint felsoroljuk az összes lehetséges okot sem leszünk beljebb. Akkor összefoglalva: magzati genetikai rendellenesség/fejlődési rendellenesség, vagy az anya betegsége, vagy környezeti ártalmak.
2021. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!