Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az hogy sárgás-zölde...

Mitől van az hogy sárgás-zöldes krémes de darabos folyásom van? Viszont nem minden nap!

Figyelt kérdés

38hetes terhes vagyok és a pocim már leereszkedett!

kb 2 hete észleltem elősször ezt a folyást!


2010. aug. 31. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kenetvétel milyen volt a 36. héten?
2010. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz! Orvosod mit mondott???
2010. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 hétben jelezted a dokinak? Én aggódnék.
2010. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez gombás fertőzésre utalhat. Nekem legalábbis ilyen volt. Ne is keress indokot, hogy hol kaphattad el, hiszen terhesen bármit sokkal könnyebb összeszedni. Én pl. az anionos betéttől kaptam el, ami pont azt a célt szolgálja, hogy ne alakuljon ki gombás fertőzés. Menj el dokihoz, és megmondja, hogy melyik típusú kúpot ajánlja neked. 2-3 nap, és utána minden rendben lesz :)!


27h km

2010. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a nyákdugó távozott így. én is aggódtam, rohantam a dokihoz, és közölte, h a nyákdugó, mondjuk nekem voltak benne nagyobb darabok is. De azért nem árt ha megmutatod a dokinak! Lehet gomba is
2010. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!