Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan vérző aranyérrel...

Folyamatosan vérző aranyérrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

2. terhesség, már a végén vagyok ráadásul 37+1 hetes.

Rutinos vagyok aranyér kezelésben, mert sokszor volt, nem csak terhesen.

Sok mindent kipróbáltam, egyedül a Reparon kúp szokott segíteni.

De most ott tartok, hogy múlt héten kijött egy kemény borsónyi csomó, ami pár nap után egy törlésnél kipukkant vagy nem is tudom, mert eléggé vérzett és ezzel egy időben eltűnt az a csomó. Ennek már 3 napja és azóta is folyamatosan vérezget. Nem durván, mert pl a bugyimig el sem jut, de akárhányszor pisilek és megtörlöm, véres picit a papír. Nem is törlöm, inkább csak óvatosan odaérintem, hogy ne dörzsöljem. Persze wc-zéskor jobban vérzik, de az hamar csillapodik is. Amúgy a székletem rendszeres, lágy, nem erőlködök, hamar és könnyen kijön, úgyhogy nem az okozza.

1 hete használom a kúpot reggel-este. Fájni nem is fáj, tapintásra se érzek semmi különöset, de nagyon zavaró a folyamatos vérzés. Mi a fenét kezdjek vele? Volt valakinek hasonló?


2021. szept. 23. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Proktológiára kellene menni. Lehet nem is aranyér, hanem vegbelrepedés arra meg nem használ az aranyerkenőcs.
2021. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szültem, és nekem most volt ilyen. Proktologus hoz fordultam, mert 1 hónapja érzem. Vegbelrepedesem lett a folyamatos székrekedés miatt 2 helyen is, és e mellett belső aranyeres. Hiába kezeltem magamnak, az nem volt jó. Menj el mindenképp, ha vérzik meg pláne.
2021. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!