Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi két napban nagyon...

Az utóbbi két napban nagyon stresszes és ideges voltam. Mondhatni folyamatos panikrohamaim voltak sokat sírtam. De emellett azért ettem, pihentem. Most rettegek attól, hogy meghal a baba. Előfordulhat ilyen? 12.hétben vagyok.

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hosszú lesz ez a terhesség.. 🤦‍♀️
2021. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem sürgöesn keress fel egy pszichológust, emellett nem ártana utána nézni, hogyzajlik egy terhesség.

Attól, hoyg idegeskedsz, garantáltan nem hal meg egy magzat, viszont, ha ilyen gondolataid vannak, akkor nagyon nem kellett volna még gyereket vállalni.

2021. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressz nem tesz jót a babának és elvetélhetsz,de azért ehhez naaaaaagyon stresszesnek kéne lenned. Mitől stresszelsz egyáltalán? Én simán végigvittem a terhességet és csak most kezdtem el izgulni így 3 nappal a császár előtt,de előtte csak fészekrakó módban voltam.
2021. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia Enis így voltam terhesség alatt mindentől be panikoltam.. Tudom h magától jön evel élek de a babának nm lesz semmi baja 🙂
2023. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!