Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori a fejfájás a...

Mennyire gyakori a fejfájás a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire az elején? Nekem a 13. héttől volt kb egy hónapig, de annyira hogy azt hittem leszedem a fejemet inkább :)
2021. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elején volt nagyon erős migrenem hetekig. Az biztos hogy a 10. hét után vége lett.

Nem tudom mennyire gyakori, de nem számít kuriozumnak.

2021. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a másik véglet.

Migrenes vagyok alapból. Sokszor szenvedek miatta.

Most 38hetes terhes vagyok, mióta teherbe estem, 1x nem fájt a fejem.

2021. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok, mióta terhes vagyok fáj a fejem, majdnem minden nap😭
2021. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dettó

Erős fáradtsággal

Aludni nem tudok

Sose fajt... :(

Praktika?

2021. szept. 24. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én alapból migrénes vagyok,terhesség elején ezerszer rosszabb volt,állandóan fájt,fáradt voltam,hányingerem volt tőle,hiába vettem be gyógyszert nem használt. Rengeteget aludtam akkor. De szerencsére elmúlt. Most ha fáj is picit lepihenek aztán elmúlik,vagy iszok egy kávét.


Próbálj meg minél többet pihenni,meg nagyon sok folyadékot inni.

Esetleg mérd meg a vérnyomásod mert attól is fájhat.

2021. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Detto migrenes vagyok, 4es válaszoló vagyok, nekem a, migrenen végül csak a sumatriptan segitett amit orvosi engedellyel szedtem végül be 3 nap szenvedés után.
2021. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan fáj a fejem. Hol jobban, hol kevésbé. Sok pihenés, folyadék, jobb ötletem nekem sincs, úgyhogy lesem a praktikákat, hátha jön valami jó ötlet.
2021. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso trimeszterben volt 3db, hanyasig, semmit nem ajanlanak ra, 2gyogyszertarban kilincseltem, vegul bevallaltam a halantekkremet olyasmi mimt regen volt a kinai balzsam, valamennyit segitett, + hideg-melegvizes zuhany, sok folyadek, sotet szoba, relax zene. A halantekbalzsamot sem ajanlottak...nemhogy barmilyen gyogyszert. En ugy voltam vele h most alakul ki mindene, ne ezen muljon pl h esetleg adhd-s lesz, tudom tulparaztam de sosem lehet tudni.


Kitartas!

2021. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyógyszertárban azt mondták hogy paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót lehet egyszer-egyszer. De max napi egyet és tényleg csak akkor, ha már a falat vakarom.

Nekem van itthon. Bár mégcsak egyszer vettem be 3 hét alatt, valahol megnyugtató, hogy bevehetem, ha úgy adódik. Szerintem ez pszichésen nyugodtabbá tesz, így a kezdődő fejfájásaim momentán nem durvulnak el.

Neten is mindenhol azt olvasni egy-egy szemből nem lehet baj és ezt végül az orvosom is megerősítette, így nem parázom túl.

2021. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!