Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ch étrendet tartott a...

Aki ch étrendet tartott a terhessége alatt mikor kezdte mennyiről indult az elején és mennyit hízott az étrendváltoztatás után?

Figyelt kérdés

Mennyi chn voltatok?

Mekkora lett a baba?

Tudtatok szoptatni?



2015. dec. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyébként is ezt a diétát tartom (180 gr), terhesen is végig tartottam. 13 kilót híztam, a baba 3100 gr-al született, nem tudtam szoptatni.
2015. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

160gr-os diétán voltam, 14 kilót híztam összesen, de hozzáteszem, hogy én nagyon sovány voltam terhességem előtt :)

48-al lettem terhes, olyan 56kiló körül voltam mikor elkezdtem a diétát (18. héten), 62-vel mentem szülni, 55-el jöttem ki a kórházból, a pici 3050g-al született, 10 hónapig szoptattam :)

2015. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44 kg-val estem teherbe, 24. hétig híztam 14 kg-t, ekkor kezdtem a ch diétát, mert rossz lett a terheléses eredményem, 180 grammos diétát tartottam. Innentől még 10 kg-t híztam, így 68 kg-val mentem szülni. Fiunk 3090 grammal született, pedig a szülés megindulásakor a főorvos még több mint 4 kg-ra tippelte, saját dokim azonban kézi vizsgálattal azt mondta, hogy jóval kisebb lesz, neki lett igaza. Szoptatni 2 hónapig tudtam, de ebben inkább a fiunk húgyúti fertőzése, aluszékonysága és kórházi kezelése játszott szerepet. Szülés után pár nappal már csak 59 kgvoltam, a versenysúlyomat, ami normális, az 53 kg-t kb három hónap múlva értem el.
2015. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!