Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem 11 hetesen a baba...

Érezhetem 11 hetesen a baba mozgását és rugdoshat?

Figyelt kérdés

Rendesen öt érzem így hiszem, második gyerekünk.

Mostanában túl sok minden összejött az életemben és akaratlanul is olykor eluralkodott a stressz

Utána éreztem h mozog rugdos akkor is amikor lenyugtattam magam már

De ilyen pici pár cm kisbaba hogy tud okozni ilyen erős rugdoso érzést?



2021. szept. 24. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném, hogy őt érzed még
2021. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csillus30 ***** válasza:
26%
11 hetesen még nem mozog a baba valószinű hogy nem 11 heteshanem idősebb terhes vagy el lett számolva ilyen előfordulhat
2021. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ultrahang volt már, utolsó havi vérzés alapján is 11 hetesre utal.
2021. szept. 24. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az még inkább csak bélmozgás. Nagyon picúrka még a baba. Én 19 hetesen éreztem először az apuka pedig 21 hetesen már kívülről is.
2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

En a masodikat epp 11hetesen kezdtem erezni, hatso fali lepennyel.


Harmadikat viszont 20.het utan mellso fali lepeny miatt.


Tehat tudom mi a kulonbseg, szerintem a masodiknal akkor ot ereztem.

2021. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csillus30 ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen éreztem elöször a kislányom .A kis fiamnál 17 18 hetesen kb .De bármi lehetséges .
2021. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is éreztem mind2nél. Nekem se akarta elhinni senki. Pedig később is ugyanazt éreztem, csak már erősebben.

Miért lenne bélmozgás? Se terhesség előtt nem volt olyan, se utána. Csak érezni a különbséget.

Meg miért ne mozogna ennyi idősen? UH - on is látszik, hogy mozog, a doki is szokta mondani. Annyira hülyeség, mikor mondják, hogy pl 20 hetesen mozdul meg... Basszus dehogyis, mozognak ők egész picurka koruk óta, max nem mindenki érzi.

2021. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dokim azóta azt mondta elvileg nem

Kell érezzem de hallott érdekességeket ő is és kivétel mindig van de nem hiszi szemelyszerint

2021. okt. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!