Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őt érezhetem? 20 hetes terhes...

Őt érezhetem? 20 hetes terhes vagyok, első baba.

Figyelt kérdés
Már tűkön ülve várom, hogy érezzem őt végre :) tegnap este és ma is mintha.. Csak nem vagyok biztos benne. Hanyatt fekszem és olyan érzés mintha lüktetne valami, mintha a szíve dobogása. Jobban nem tudom leírni.
2019. aug. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hullámos dobogást érzel az a hasi ütőered lehet. Viszont kis bökdösést már érezhetsz simán. Főleg étel után, feküdj az oldaladra s szemfüleskedj. Hátha. Nekem olyankor be szokott indulni a bulika
2019. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fagyit ha eszel, attól nagyon felpörögnek. Feküdj az oldaladra, edd meg a fagyit és kb 15-30 perc múlva kirúgja a házat, 😋
2019. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ujjaddal kopogtasd meg a hasad. Na olyat kellene, csak belülről kifelé érezni
2019. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így kezdődött. Pont ezt mondtam. Mint egy kicsi szívdobbanás. Ő lesz az 😊
2019. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!