Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kell/kellett...

Kinek mikor kell/kellett abbahagynia a magnézium szedését? Rögtön elhagyható a teljes mennyiség vagy fokozatosan kell csökkenteni?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm be a 36. hetet és nem emlékszem mit mondott az orvos pontosan :S
2010. szept. 1. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár én csak egy szemet szedtem egy nap a 34. héten abbahagytam.


Szerintem nem harapja le a doki a fejed ha megkérdezed de a védőnőt is megkérdezheted.


Ha nem éred el őket akkor csökkentsd fokozatosan.

2010. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkentsd,nem jó,ha hirtelen abbahagyod.
2010. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is feltettem pár napja ezt a kérdést, ezeket a válaszokat kaptam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Majd felhívtam a dokimat és azt mondta , hogy a 36. héttől hagyjam abba a szedést.

Azon a napon amikor betöltöttem a 36. hetet abba is hagytam.Én mondjuk még szedem a terhes vitamint,és abbais van de nem sok magnézium.

2010. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor ma már eggyel kevesebbet veszek be, holnap 2-vel, másnap meg már elhagyom!

2010. szept. 1. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36. héten mondta hogy hagyjam abba mivel a szedése mellett is voltak fájások keményedések a baba érett és elég nagy így azt monta nincs értelme. Ez volt két hete, azóta nem szedem és ugyan az a helyzet.
2010. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesseg elejetol nagy dozisban kellett szednem (500 mgosbol naponta 3-4et), mert sokat kemenyedett a pocakom es nyilt a mehszajam. A babat meg a 36. heten sem saccoltak nagynak es a 38. heten nekunk meg koltozni is kellett, igy a doki azt mondta, hogy szedjem a koltozes vegeig, hatha igy kihuzzuk. Majdnem 39 hetesen hagytam abba. Nem volt ez sem gond, sot, ket nappal kesobb mar durva kemenyedeseim lettek ismet, mint a magnezium szedes elott voltak es 1333as mehszajam lett, 2 nappal kesobb meg is szultem. Igy lett a fiam 3100 gramm es 54 cm, nem banom, hogy nem jott 3 hettel korabban...

De ez egyeni eset, egyebkent tenyleg a 36. hetig javasoljak.

2010. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!