Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoznátok szépségipar...

Meddig dolgoznátok szépségiparban ebben a vírusos helyzetben?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, több vendégem is úgy jön el hogy “csak kicsit köhög, tüsszög stb”

Kezd elegem lenni belőlük, maszkban vagyok persze, eddig megúsztam de ma olyan fura a közérzetem… nem mondom hogy beteg leszek lehet csak fáradt vagyok. Nem vagyok amúgy beoltva.

Abbahagynátok vagy mitévő legyek?

Amugy november végéig tervezem a munkát de így sanszos hogy előbb leteszem



2021. szept. 28. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A gyerek apja melletted áll, vagy egyedül vagy? Ha egyedül albérletezel, akkor kénytelen kelletlen dolgozhatsz amíg lehet.
2021. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem is értelek, bocsi

Természetesen együtt vagyunk, együtt élünk egy családi házban és első babánkat várjuk

2021. szept. 28. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem értessz?
2021. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

3-sa

Gondolom azt, hogy ezt miért írtad. Mert nem ez volt a kérdés.

2021. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Dehogynem ez a lényeg. Ha van pénz, akkor azonnal abbahagynám. Ha nincs, akkor a szükség nagy úr.
2021. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

5-ös

Azért az elég meredek elképzelés a 21. században, hogy csak akkor lehetnek meg az anyagi feltételei, ha férjnél van...

2021. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Én vendéglátásban dolgoztam, és nem rég 20 hetesen abbahagytam a munkát.

Sok volt a vendég, és egyre több kollégám lett covidos. Én sem vagyok oltva.

2021. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia

Bár terhes nem vagyok és oltva se!körmös vagyok én követelem a maszkot a vendégeknél!

Sajnos rengeteget voltam beteg mert csak picit folyik az orruk.

Elfogadták és mar nincs ebből gond!

Természetesen ha nem hoz szívesen adok😄én ezt tuti kérném a helyedben és megerősíteném bennük h különösen figyeljenek most rád.

2021. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát nézd, az én munkámnál kevés veszélyesebb van így covid szempontjából (fogorvos vagyok), valóban előbb abbahagytam a munkát, mint terveztem tavaly decemberben, de nem sokkal (december közepén hagytam abba, február végén szültem). Aki tudja, hogy hogyan kell védekezni, azt nem érheti baj. A szépségipar is elég tág, nem mindegy, hogy körmöket csinálsz, ahol azért egy plexit fel lehet rakni, vagy kozmetikus vagy és arckezeléseket csinálsz.


Mindettől függetlenül azt mondom, hogy ha ezen stresszelsz, inkább hagyd abba, legalább annyira káros te rád és a babádra is nézve, ha szorongsz, mint ha bemegy valaki köhögve.

2021. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Hú ezt én is utáltam! Körmös vagyok, nagyon sok vendég nem volt arra tekintettel, hogy kismama voltam és mellette volt egy 3 évesem.

“Jaj csak kicsit fáj a torkom, kicsit köhögök, a gyerek végig hányta az éjszakát, de nyugi nekem semmi bajom…” Elegem lett. Én tartottam egy két hetes pihenőt és megmondtam mindenkinek, hogy ezt nem. Megoldjuk, találunk egy másik időpontot, de nagyon szépen kérem, hogy legyünk tekintettel egymásra.

És tök jó fejek voltak amúgy, megértették. Persze volt aki nagyon magára vette, megsértődött, őt nem láttam többet😁

Raktam ki az ajtóba kézfertőtlenítőt, kötelező jelleggel használni kell mielőtt megfogná a kilincset. És persze a maszk használata is kötelező. Mondjuk egy kozmetikusnál a legtöbb kezelésnél ez nyilván nem megoldható.

Az ablakom bukóra nyitva van, illetve minden vendég után kiszellőztetek alaposabban.

Végül a 32. hétig dolgoztam. Utána már nem bírtam, megterhelő volt nagyon a derekamnak meg a hátamnak a sok ülés.

2021. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!